فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 25 آبان 1396 - آلیک آنلاین

کمک رسانی به آسیب دیدگان زمین لرزه در مناطق آسیب دیده کرمانشاه با مشارکت دستگاه های امدادی و خدمات رسان و همچنین نیروهای مردمی، بسیج، سپاه و ارتش از زمان وقوع حادثه تا این لحظه همچنان ادامه دارد.

Published in اجتماعی

رایزنان فرهنگی سفارتخانه های ایران که دیپلماسی سیاسی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران را در کشورهای خارجی نمایندگی می کنند روز سه شنبه 23 آبان از خلیفه گری ارامنه تهران بازدید کردند.

Published in اجتماعی
پنج شنبه, 25 آبان 1396 13:15

سیدبندی جام جهانی 2018 مشخص شد

با قطعی شدن صعود آخرین تیم به جام جهانی 2018 روسیه، سیدبندی تیم ها مشخص شد.

Published in ورزشی

این دفتر یادبود از روز گذشته گشایش یافته و امروز نیز جهت مراجعه عموم باز می باشد.

Published in اجتماعی

روز گذشته، سمیناری تحت عنوان «تحولات جدید و دورنمای ژئوپلیتیک منطقه» با همت موسسه ترجمه و تحقیق هور و همکاری انجمن ایرانی روابط بین الملل در باشگاه فرهنگی و ورزشی آرارات تهران برگزار گردید.

Published in سیاسی

آرمن ایسرایلیان استاد دانشگاه دولتی ایروان، در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، از تمایل دولت ارمنستان برای پیوستن به مسیر ابتکاری ایران، موسوم به دالان بازرگانی جنوب-شمال خبر داد.

Published in سیاسی

صبح روز سه شنبه  23 آبان ماه، با دعوت نمایندگان هیئت کمک به مستمندان ارامنه وابسته به شورای خلیفه گری ارامنه تهران، جلسه ای با نمایندگان کمیته امداد امام خمینی در ساختمان این شورا برگزار شد.

Published in اجتماعی

واهاگن لالایان، رئیس بخش سیاست سرمایه گذاری وزارت توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان از درخواست نمایندگان بخش های خصوص این کشور برای مشارکت در منطقه آزاد تجاری غرب در مرز ارمنستان و ایران خبر داد.

Published in اقتصادی

زلزله‌ای به ‌بزرگی 5.4 ریشتر که کانون آن در کشور جمهوری آذربایجان بود، شب گذشته شهرهای شمالی استان اردبیل را لرزاند.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تصویب قطعنامه حقوق بشری علیه کشورمان در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: حمایت تعدادی از بزرگترین ناقضان رسوای حقوق بشر و جنایتکاران جنگی و مروّجان اصلی تروریسم از این قطعنامه تنها یکی از دلایل بی اعتباری آن است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։