فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 08 آذر 1396 - آلیک آنلاین

در دیدار امیر سرلشکر موسوی با سردار سرلشکر جعفری بر توسعه هم افزایی بین ارتش و سپاه و ارتقای تولید قدرت در عرصه های زمینی، دریایی، هوایی و موشکی تأکید شد.

Published in سیاسی

سفر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به ایروان که در چارچوب برنامه دیدارهای مقامهای عالیرتبه ایران و ارمنستان انجام گرفت، گام مهمی در مسیر توسعه مناسبات راهبردی بین دو کشور بود که در عرصه های مختلف مسیر رو به گسترش را می پیماید.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین گفت: قطعا توطئه‌های صهیونیسم برای به فراموشی سپردن آرمان فلسطین ره به جایی نخواهد برد.

Published in سیاسی

حجت الاسلام منتظری روز گذشته در جریان حضور در سن پترزبورگ روسیه برای شرکت در پانزدهمین اجلاس دادستان های کل کشورهای عضو شانگهای، با آرتور داوتیان داستان کل ارمنستان دیدار و گفت وگو کرد.

Published in اجتماعی

سفیر سابق ایران در ارمنستان برداشتن ویزا و تسهیل شرایط گمرکی میان ایران و ارمنستان را موجب توسعه روابط اقتصادی میان دو کشور دانست.

Published in اقتصادی

خبرگزاری رسمی کره‌جنوبی به نقل از مقام‌های نظامی این کشور از شلیک آزمایشی یک موشک بالستیک دیگر توسط کره‌شمالی خبر داده است.

Published in سیاسی

کمیته اجرایی AFC تاکید کرد: هر کشوری باید در خاک خودش میزبان مسابقات باشد و در بازی های خارج از خانه نیز در خاک کشور میهمان بازی کند.

Published in ورزشی

رییس جمهور با اشاره به منافع اقتصادی حاصل از برجام طی سال های گذشته برای کشور، خاطرنشان کرد: بعد از برجام در این ۲ سال در زمینه اقتصادی حرکت‌های بسیار خوبی داشتیم، با سرمایه‌گذاری خارجی در ایران و توافقات بانکی انجام گرفته و در کشور شاهد ورود فناوری هستیم و توانستیم نفت را به اندازه‌ای که می‌خواهیم تولید کرده و بفروشیم.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։