فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 17 آبان 1396 - آلیک آنلاین

سخنگوی وزارت امور خارجه از سازمان ملل و کشورهای موثر در بحران یمن خواست تلاش های خود را برای توقف فوری حملات افزایش و تدابیر و اقدامات لازم، فوری و موثری را برای حفاظت از جان و امنیت غیرنظامیان بویژه زنان و کودکان، انجام دهند.

Published in سیاسی

جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان در منطقه مرزی ارس - مغری مرکز تجاری مشترک بنا خواهند کرد.

Published in اقتصادی

سمینار «نقش موزه‌های دینی در گفت‌وگوی بین فرهنگ‌ها و ادیان»، با حضور سید محمدرضا حیدری، رایزن فرهنگی ایران در ارمنستان و مهمانانی از کشورهای گرجستان، روسیه، فنلاند و ایتالیا به همت کلیسای مقدس اچمیادزین در این کلیسا، برگزار شد.

Published in اجتماعی

 

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل با ارسال نامه ای به دبیرکل و رئیس شورای امنیت، ادعاهای سعودی ها علیه کشورمان را بی اساس دانست و خواستار فشار جامعه بین المللی به عربستان برای خودداری از تهدید به زور دیگران شد.

Published in سیاسی

محمد جواد ظریف و سرگئی لاوروف وزیران خارجه ایران روسیه در مذاکره ای تلفنی درباره همکاری های دو کشور در عرصه بین المللی و نتایج سفر اخیر ولادیمیر پوتین به تهران گفت وگو کردند.

Published in سیاسی

در دیدار مجید تخت‌روانچی با قائم مقام وزارت امور خارجه فرانسه بر ضرورت موضع جدی فرانسه و کشورهای اروپایی در اجرای برجام تاکید شد.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: نشانه های روشنی از سوی اعضای کنگره آمریکا دیده می شود که حاکی از تمایل آنان به حفظ برجام است.

Published in سیاسی

رییس جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با رییس جمهور لبنان، روابط تهران و بیروت را روابط بسیار دوستانه و رو به توسعه خواند و اطمینان داد که جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار ملت لبنان خواهد بود و از هیچ کمکی در جهت تقویت ثبات و استقرار در این کشور دریغ نخواهد کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։