فا
Items filtered by date: شنبه, 21 اسفند 1395 - آلیک آنلاین
شنبه, 21 اسفند 1395 14:41

نانِ دریا

Published in عکس منتخب

کتاب نسل کشی ارمنیان، ریشه ها و پیامدها (1915-1923م) به کوشش ایساک یونانسیان، پژوهشگر مسائل قفقاز و ترکیه در ایران به چاپ رسید.

Published in اجتماعی
شنبه, 21 اسفند 1395 13:59

فیفا ترامپ را تهدید کرد

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) به رئیس‌ جمهور آمریکا هشدار دارد با فرمان جنجالی‌اش درباره مهاجرت، امکان میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ برای آمریکا وجود نخواهد داشت.

Published in ورزشی

سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری دیروز خود مدعی شد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مطلع نبوده که مایکل فلین مشاور امنیت ملی مستعفی وی در جریان رقابت های انتخاباتی برای ترکیه لابی می کرده است.

Published in سیاسی

دومین هواپیمای ایرباس خریداری شده که از مدل 330 سری 200 است و ساعت سه بامداد امروز به وقت محلی فرودگاه تولوز فرانسه را به مقصد ایران ترک کرده بود با شماره پرواز همای 700 ساعت 8 و 57 دقیقه صبح امروز در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست.

Published in اقتصادی

رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت خارجه ابراز امیدواری کرد: اتحادیه عرب بهتر است دقت نظر لازم را داشته باشد که با صرف زمان و هزینه های بی جا برای تکرار ادعاهای بی اساس، از اهداف اصلی و فلسفه وجودی تشکیل خود باز نماند.

Published in سیاسی

در روز نخست مسابقات بسکتبال غرب آسیا دو تیم مدعی پتروشیمی و الریاضی به مصاف هم می‌روند.

Published in ورزشی

یک مقام وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد: مسکو معتقد است که ایران با آزمایش موشک بالستیکی دریایی تعهدات بین المللی خود را نقض نمی کند.

Published in سیاسی

سرژ سرکیسیان رئیس جمهوری ارمنستان در دیدار با فرانسوا اولاند همتای فرانسوی خود، گفت: با توجه به روابط خوب تهران و ایروان، حاضریم به شرکت های برتر فرانسه برای حضور در بازار سودمند ایران کمک کنیم.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։