فا
Items filtered by date: دوشنبه, 16 اسفند 1395 - آلیک آنلاین

کارشناسان و تحلیلگران بر این باورند کاخ سفید در دوره ترامپ هنوز تصمیم قطعی را در مورد توافق هسته ای نگرفته است اما به نظر می آید دولت ترامپ پس از محاسبه هزینه و فایده سناریوهای گوناگون، راهی جز پایبندی به برجام پیش رو نخواهد داشت.

Published in سیاسی

روسیه که دارای بیشترین تفاهمنامه با ایران برای مطالعه میدان های نفت و گاز کشورمان است، تفاهمنامه جدیدی را برای توسعه میدان نفتی شادگان امضا کرد.

Published in اقتصادی

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به عصبانیت دشمنان از روابط نزدیک ایران و آذربایجان افزودند: رژیم خبیث صهیونیستی بیش از همه دشمنان در جهت تضعیف روابط برادرانه ایران و آذربایجان تلاش می‌کند و در مقابل باید از ارتباطات صمیمی موجود مراقبت کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه ایران گفت: کشورهای منطقه راهی جز تعامل و گفتگو با تهران ندارند؛ چرا که ایران همواره خیرخواه منطقه بوده است.

Published in سیاسی

معاون وزیر امور خارجه و نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه اعلام کرد: مسکو از گفت و گوهای ایران و کشورهای عربی برای حل و فصل سیاسی مسائل منطقه استقبال می کند.

Published in سیاسی

در بیانیه مطبوعاتی سمینار جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اروپا در خصوص همکاری بین المللی هسته ای با عنوان «انتظارات و مسئولیت ها» بر همکاری های صلح آمیز هسته ای تاکید شد.

Published in سیاسی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی بودجه 11 میلیون و 527 هزار میلیارد ریالی سال 96 کل کشور را تصویب کردند.

Published in اقتصادی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։