فا
Items filtered by date: شنبه, 26 فروردين 1396 - آلیک آنلاین

شاهوردیان به رسانه ها گفته است که در جمهوری قره باغ (آرتساخ) همه آثار تاریخی و باستانی مورد توجه قرار دارد که از آن جمله می توان به مسجد ایرانی شوشی (گوهر آقا) اشاره کرد.

Published in سیاسی

مهلت پنج روزه ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری دوازدهم پایان یافت و ۱۶۳۶ نفر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شدند.

Published in سیاسی

سرخپوشان پرسپولیس در سه هفته باقی مانده به پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال، عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کردند.

Published in ورزشی

در هر حال ظاهرا اکنون اختلالات ایجاد شده برای این پیام رسان برطرف شده و امکان برقراری تماس صوتی از طریق تلگرام برای کاربران فراهم شده است.

Published in اجتماعی

وزیر دفاع تصریح کرد: ایده پردازی، طراحی، ساخت، آزمایش و استاندارد سازی این هواپیما که از ابتدا تا انتها در داخل کشور صورت گرفته است، جمهوری اسلامی ایران را در شمار معدود کشورهای دارای توانمندی فرآیند طراحی و ساخت هواپیمای در این کلاس قرار داده است.

Published in سیاسی

نماینده فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) گفت: شانس بسکتبالیست های زن ایران برای حضور در رقابت های رسمی با پوشش اسلامی افزایش یافته است.

Published in ورزشی

بر اساس اعلام دادستانی کل استانبول، این افراد به اتهام اطلاع قبلی از کودتای 15 جولای سال گذشته و عضویت در گروه فتح الله گولن موسوم به 'فتو' و صدور فراخوان در خصوص کودتا محاکمه خواهند شد.

Published in سیاسی

بیشترین تلفات و مفقودهای این حادثه از شهرستانهای عجبشیر و آذرشهر گزارش شده است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։