فا
Items filtered by date: دوشنبه, 28 فروردين 1396 - آلیک آنلاین

36 سال قبل رونالد ریگان کاری کرد که پس از او هیچ رئیس جمهوری جرأت انجام آن را نداشت است، او با بکار بردن واژه نسل کشی به مصیبت ها و جنایاتی اشاره کرد که ما بین سال های 1923-1915 از سوی حکومت عثمانی بر ارمنیان گذشته بود. در این جنایات بیش از یک و نیم میلیون ارمنی به طرز فجیعی کشته و یا در راه تبعید جان سپردند.

Published in سیاسی

این فیلم با ژانری جنگی و تاریخی وقایع نسل کشی ارامنه به دست عثمانی ها را در بازه زمانی جنگ جهانی اول روایت می کند.

Published in فرهنگ و هنر

صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) بامداد امروز در واکنش به انفجار تروریستی روز شنبه منطقه الراشدین حلب، خواستار حمایت جدی جامعه جهانی از کودکان سوری شد.

Published in اجتماعی

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور و سفیر جمهوری ارمنستان ضمن بررسی و تبیین مهم ترین مسائل مالیاتی دو طرف، خواستار ارتقای همکاری اقتصادی و مالیاتی شدند.

Published in اقتصادی

خانلری در پاسخ به این پرسش که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه‌ای بزرگ چه پیامی دارید، گفت: بنده به رییس جمهور محترم پیشنهاد کتبی دادم که در رده معاونین و مشاورین از کارشناسان ارامنه استفاده کند که چنین نشد.

Published in سیاسی

پس از سه سال از حضور داعش در موصل و با آزادی بخش شرقی آن، ناقوس ده‌ها کلیسا در این شهر به صدا درآمد و صدها تن از مسیحیان استان نینوا مراسم "عید پاک" را در کنار یکدیگر در کلیساها به جا آوردند.

Published in سیاسی

شمارش همه 167 هزار و 140 صندوق همه پرسی تغییرات قانون اساسی ترکیه پایان یافت و بر اساس اعلام نتایج غیر رسمی، مردم ترکیه با 51.3 درصد رای مثبت، به این همه پرسی 'آری' گفتند.

Published in سیاسی

سپهبد موسس هاکوپیان رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارمنستان نیز ضمن تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی و گرامیداشت این مناسبت به مقام های نظامی و دفاعی ایران از همکاری های دو کشور در حوزه های مرتبط ابراز رضایت کرد.

Published in سیاسی

وزارت خارجه سوریه در این دو نامه از دبیر کل سازمان ملل متحد و رئیس شورای امنیت خواست تا این حمله تروریستی را محکوم کنند و از دولت هایی که این تروریست ها را مسلح کرده، کمک مالی می کنند و پناه می دهند توضیح خواسته شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։