فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396 - آلیک آنلاین

دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار فرستاده ویژه رئیس جمهوری روسیه گفت: تروریسم چون ویروسی خطرناک از مرزها عبور کرده است از این رو باید مبارزه با آن با اتخاذ رویکردهای هماهنگ، مشترک و غیر تبعیض آمیز انجام شود.

Published in سیاسی

دومین نشست مشترک وزیران دفاع ایران، روسیه و سوریه با محور بررسی اوضاع این کشور و نتیجه تاکید بر ادامه همگرایی سه کشور علیه تروریسم در مسکو برگزار شد.

Published in سیاسی

سازمان ملل متحد نسبت به حملات روز سه شنبه ترکیه به مناطق شمالی عراق ابراز نگرانی کرده و آنکارا را به محترم شمردن حاکمیت و تمامیت ارضی بغداد فرا خواند.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، دیشب در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر به ادعای مقامات آمریکایی درباره رویارویی شناورهای ایران و آمریکا در خلیج فارس واکنش نشان داد.

Published in سیاسی

رسانه ها در حالی از انفجار مهیب در اطراف فرودگاه بین المللی دمشق پایتخت سوریه خبر دادند که برخی از منابع اعلام کردند که جنگنده های رژیم صهیونیستی ۵ بار فرودگاه دمشق را هدف قرار داده اند.

Published in سیاسی

نشست هیات کارشناسی ایران با کشورهای 1+5 و نمایندگان اتحادیه اروپایی با موضوع 'همکاری های هسته ای صلح آمیز' منطبق با پیوست سوم برجام دیروز در وین برگزار شد.

Published in سیاسی
پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396 10:43

ترکیه در حال تبدیل شدن به زندان است

سردبیر سابق روزنامه جمهوریت ترکیه خاطر نشان کرد: با دستگیری های گسترده در این کشور، ترکیه در حال تبدیل شدن به زندان است.

Published in سیاسی

رئیس هیات نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در خارج از کشور گفت: انتخابات ریاست جمهوری در 103 کشور و 279 شعبه اخذ رای برگزار می شود و 2.5 میلیون ایرانی در خارج از کشور حائز رای هستند.

Published in سیاسی

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان خبر شهادت ۱۰ نفر از ماموران مرزبانی منطقه میرجاوه در اثر تیرانداری اعضای گروهک جیش‌الظلم را تایید کرد.

Published in اجتماعی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։