فا
Items filtered by date: شنبه, 23 ارديبهشت 1396 - آلیک آنلاین

سیدکاظم سجادی سفیر ایران در ارمنستان گفت: پس از اجرای برجام، جمهوری اسلامی توانست با کاربرد سیاست های هوشمندانه و زیرکانه توسط دستگاه سیاست خارجی، کشورهای غربی را که در پی ادامه فریبکاری های ضدایرانی خود در جهان و معرفی کردن تهران به عنوان عامل بی ثباتی، تهدید صلح و امنیت بین المللی بودند، ناکام کند.

Published in سیاسی

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد: تا پایان هفته جاری چهار فروند هواپیمای ATR وارد ناوگان ایران خواهد شد.

Published in اقتصادی

انتشار متن سخنرانی کفیل وقت ریاست جمهوری آذربایجان به روشنی نشان می‌دهد تبلیغات ضدایرانی ۲۵ ساله مقامات جمهوری آذربایجان مبنی بر نقش ایران در اشغال شهر شوشا توسط ارمنستان، تا چه حد بی‌پایه بوده است.

Published in سیاسی

مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت، اتحادیه اروپا در اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) با روسیه همگام است.

Published in سیاسی

این ویروس فایل‌های کامپیوترها را آلوده می‌کند و پس از آن هنگامی که کاربر بخواهد فایل را باز کند از او تقاضای بیت کوین (یک نوآوری اینترنتی با کارکردهای مشابه «پول بی‌پشتوانه» یا پول حکومتی) می‌کند.

Published in سیاسی

سفارت ایران در شهر ایروان پایتخت ارمنستان به عنوان حوزه رای گیری از ایرانیان برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد.

Published in اجتماعی

سفیر جمهوری اسلامی در ایروان از دستور کار بررسی موضوع ارزشیابی مدارک تحصیلی دانشجویان ایرانی در ارمنستان با اعزام یک هیات از ایران خبر داد.

Published in اجتماعی

سیدکاظم سجادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان و بردلی بوزیتو سفیر سازمان ملل متحد در این کشور، روز پنجشنبه دیدار و در باره مسائل مطرح مذاکره کردند.

Published in سیاسی

اوغوز گوون مدیر سایت اینترنتی روزنامه جمهوریت ترکیه دیروز جمعه بازداشت شد.

Published in سیاسی

سومین و آخرین مناظره تلویزیونی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر دیروز جمعه 22 اردیبهشت بامحور مسایل اقتصادی همزمان و بطور زنده از شبکه یک، شبکه جهانی جام جم، شبکه بین المللی خبر و رادیو ایران پخش شد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։