فا
Items filtered by date: دوشنبه, 25 ارديبهشت 1396 - آلیک آنلاین

محمد باقر قالیباف با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: از همه حامیان مردمی خویش در سراسر کشور می‌خواهم، که تمام ظرفیت و حمایت خود را برای موفقیتِ برادر ارجمندمان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و به بار نشستن دولت کار و کرامت برای خدمت به مردم قرار دهند.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان، کارشناس مدیریت بازرگانی، کارشناس ارشد رشته مردم شناسی که در زمینه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی فعالیت داشته و آخرین فعالیت وی نیز در دو دوره شورا یاری (دوره دوم وسوم) حدودا به مدت 8 سال در محله مجیدیه منطقه 8 ناحیه 3 بوده است.

Published in اجتماعی

روسیه هشت روز پس از آغاز اجرای تفاهم این کشور، ایران و ترکیه در مذاکرات سوری آستانه پایتخت قزاقستان، اعلام کرد: وضعیت سوریه باثبات شده و این کشور آرامش یافته است.

Published in سیاسی

سیف الله ابوترابی: تمام کارت های ملی نمونه قدیم تا پایان سال 96 اعتبار دارد، اما آنچه برای شرکت در انتخابات ضرورت دارد داشتن شماره ملی است.

Published in اجتماعی
دوشنبه, 25 ارديبهشت 1396 10:31

یک رنگ جدید به مداد رنگی اضافه شد

با کشف این رنگ جدید توسط دانشمندان، بچه‌ها به زودی قادر خواهند بود آسمان را در نقاشی‌های خود با رنگدانه جدید رنگ‌آمیزی کنند.

Published in اجتماعی

درحالیکه کمتر از 5 روز به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری زمان باقی است؛ تازه ترین نظرسنجی ایرنا نشان می دهد که حدود 67 درصد مردم در این انتخابات شرکت می کنند.

Published in سیاسی

مخیتاریان در این فصل ۱۰ گل در تمامی رقابت‌ها برای یونایتد به ثمر رسانده است.

Published in ورزشی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։