فا
Items filtered by date: سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396 - آلیک آنلاین

جامعه دیاسپورا (مهاجرین) ارمنی فرانسه از چند جهت برای جمهوری ارمنستان و ارامنه جهان حائز اهمیت است. نخست آنکه، پس از روسیه با حدود دو میلیون ارمنی و ایالات متحده آمریکا با ١/٥ میلیون ارمنی، سومین کشور برخوردار از جمعیت دیاسپورای ارمنی با بیش از چهارصد تا پانصد هزار نفر است.

Published in سیاسی

حضور گردشگران داخلی و خارجی در این بازه زمانی در کلیسای وانک بسیار چشمگیر بود.

مراسم گشایش سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که صبح امروز برپا شد با سخنرانی علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، انتیمو چزرو معاون وزیر میراث و فعالیت‌های فرهنگی کشور ایتالیا به عنوان میهمان ویژه این دوره از نمایشگاه کتاب و محمود آموزگار دبیر شورای برنامه‌ریزی و اجرایی صنوف نشر، و همچنین معرفی ناشران برگزیده سال ۹۵ همراه بود.

Published in اجتماعی

فرانسه می‌خواهد در برنامه‌ای یک ساله، شمار گردشگران ایرانی را تا ۱۰۰ درصد افزایش دهد.

Published in اقتصادی

در سال 1960 یک کشیش ارمنی کاتولیک مذهب به نام گریگور گِرگِریان، در بازدید از اورشلیم و آرشیو های آن از تعدادی سند عکسبرداری کرده و با خود به نیویورک منتقل می کند که این تلگراف نیز جزءآن اسناد بوده است.

Published in سیاسی

رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در ایران گفت: ایرانیان با تبعیت از فرهنگ اصیل خود، نماد صلح و برادری در منطقه هستند.

Published in سیاسی

سرهنگ ستاد احمد قهوه چی فرمانده سابق پادگان دیاربکر افشاء کرد: اردوغان مرشد فکری و حامی مالی گروه تروریستی داعش است.

Published in سیاسی

دیجلن با بر شمردن سیاست های رجب طیب اردوغان در ترکیه گفته است: «اردوغان یک انور پاشای جدید است» و در حال برآورده کردن آرزوهای اعضای حزب اتحاد و ترقی در سال های پایانی حکومت عثمانی می باشد.

Published in سیاسی

معاون وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان زمان پایان ساخت خط جدید انتقال برق بین این کشور و ایران را ماه سپتامبر 2017 اعلام کرد.

Published in اقتصادی

تومانیان با بیان اینکه فعالیت های کشور ارمنستان در حوزه فناوری اطلاعات رو به گسترش است و سرمایه گذاری های کلانی نیز در بخش آی تی در این کشور صورت گرفته، خاطرنشان ساخت: در حال حاضر سالانه ۲۰هزار گیگابایت اینترنت کشور ایران از طریق کشور ارمنستان تامین می شود.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։