فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 04 خرداد 1396 - آلیک آنلاین
پنج شنبه, 04 خرداد 1396 13:30

4 خرداد 1396 (شماره صد و هفتادم)

Published in PDF

نمایندگان ادیان توحیدی با نثار تاج گل نسبت به یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام نموده،  سپس نمایندگان هر گروه سخنانی در مورد ویژگی های شخصیتی حضرت امام  ایراد کردند.

Published in اجتماعی

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان، خلیفه ارامنه تهران، به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان پیام تبریکی را به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب تقدیم نمودند.

Published in سیاسی

غلامرضا تاجگردون، رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، گفت: تابوی عدم استفاده از اقلیت‌های مذهبی، قومی و زنان در کابینه باید شکسته شود.

Published in سیاسی

سردار تقی مهری: از ماه آینده این دستورالعمل جدید را اجرایی می‌کنیم؛ از جمله اینکه رانندگانی که به تازگی گواهینامه گرفته‌اند تا سه ماه حق رانندگی به تنهایی ندارند و باید یک نفر که دارای گواهینامه پایه دوم یا سوم است در کنار آنان بنشیند. البته این فرد باید بیش از یک سال از دریافت گواهینامه‌اش گذشته باشد.

Published in اجتماعی

در این دیدار آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان با ابراز خرسندی از گسترش مراودات فرهنگی، اقتصادی و کشاورزی میان دو کشور بیان داشت: رابطه ایران و ارمنستان همواره بر پایه احترام متقابل بوده است.

Published in سیاسی

سجادی: همکاری های ایران و ارمنستان در عرصه ها مختلف از طرح و نوشته فراتر رفته و در حال اجرایی شدن است.

Published in سیاسی

هراچیا رستمیان بر پشتیبانی این وزارت خانه از نامزدی مرادی در کسب ریاست فدراسیون جهانی وزنه برداری تاکید کرد و گفت که دولت ارمنستان مطمئنا از نامزد ایران حمایت خواهد کرد.

Published in ورزشی
پنج شنبه, 04 خرداد 1396 10:39

منچستریونایتد فاتح لیگ اروپا شد

شیاطین سرخ به خوبی از تجربه زیاد بازیکنان خود استفاده کردند و توانستند با دو گل پل پوگبا و هنریخ مخیتاریان تیم جوان آژاکس را شکست دهند و جام قهرمانی را بالای سر بردند.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։