فا
Items filtered by date: دوشنبه, 08 خرداد 1396 - آلیک آنلاین

بهرام قاسمی: در ایران هیچ گروه تروریستی اجازه فعالیت و حمله به خاک کشور همسایه را نداشته است. هیچ گروه مخالف دولت ترکیه در ایران فعالیت نمی کند واین ادعاها یک فضاسازی رسانه ای است.

Published in سیاسی

شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران به ادعای مطرح‌شده در مورد عدم دسترسی به منابع موجود در این کلیسا پیرامون تاریخ و فرهنگ ارامنه در جلفای اصفهان و ایران جوابیه‌ای منتشر و ادعای عدم دسترسی و گرفتن هدیه کتاب از یک پژوهشگر را نادرست دانست.

سفیر روسیه در تهران با تاکید براینکه ایران به هیچ وجه تهدیدی برای منطقه نیست، گفت: تجهیز نظامی کشورهای حاشیه خلیج فارس به ثبات منطقه کمک نمی کند و ضرورتی نیز برای این کار احساس نمی شود.

Published in سیاسی
دوشنبه, 08 خرداد 1396 10:56

پایان افسانه فرانچسکو توتی

فرانچسکو توتی کاپیتان افسانه ای تیم فوتبال «آ.اس رم» ایتالیا در پایان فصل جاری لیگ باشگاه های این کشور از فوتبال خداحافظی کرد.

Published in ورزشی
دوشنبه, 08 خرداد 1396 10:55

نخل طلای کن ۲۰۱۷ به سوئد رسید

هفتادمین دوره جشنواره فیلم کن با اعطای جایزه نخل طلای بهترین فیلم «مربع» ساخته رابین اوستلوند از سوئد به کار خود پایان داد.

Published in فرهنگ و هنر

دکتر گویا با بیان این که بیماری تب کریمه کنگو در صورتی که زود تشخیص داده شود، قابل درمان است و داروی این بیماری در کشور موجود است ، گفت: مردم گوشت را از مراکز معتبر مورد تایید دامپزشکی تهیه کنند و این بیماری از طریق گوشت پخته شده نیز انتقال نمی یابد.

Published in اجتماعی

فرمانده مرزبانی ناجاضمن تشریح جزئیات حادثه تروریستی هنگ مرزی ارومیه، گفت: قطعاً به این گونه تحرکات تروریستی، پاسخ قاطعی خواهیم داد؛ کشور ترکیه را مسئول می دانیم و باید پاسخگوباشد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։