فا
Items filtered by date: شنبه, 10 تیر 1396 - آلیک آنلاین

بر اساس حکم دیوان عالی، تنها افرادی از ممنوعیت صدور روادید مستثنی هستند که «ارتباط فامیلی نزدیک» با فردی در آمریکا ‏داشته باشند.‏ وزارت امنیت داخلی آمریکا اما این ارتباط فامیلی را تنها به پدر، مادر، فرزند، خواهر یا برادر، همسر و نامزد محدود کرده است.‏

Published in سیاسی

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه با صدور فرمانی تحریم های این کشور علیه اتحادیه اروپا را برای 18 ماه دیگر (31 دسامبر 2018) تمدید کرد.

Published in سیاسی

اظهارات تند و اهانت آمیز روز چهارشنبه دونالد ترامپ علیه میکا برژینسکی مجری شبکه تلویزیونی «ام اس ان بی سی» واکنش های تند سیاستمداران هر دو حزب حاکم آمریکا را برانگیخت.

Published in سیاسی

تایید دومین فرمان ضد مهاجرتی رئیس‌ جمهوری آمریکا توسط دیوان عالی را از حیث شکلی نمی‌توان تغییر داد اما از منظر فرآیند و کیفیت اجراء قابل تغییر است.

Published in سیاسی

فرماندهی عملیات نینوا در بیانیه‌ای اعلام کرد، نیروهای مبارزه با تروریسم بازار الشعارین و دو منطقه النبی جرجیس و عبدخوب را در منطقه قدیمی موصل به کنترل خود درآوردند.

Published in سیاسی

یکی از نزدیکان سرکرده گروه تروریستی داعش پس از آوردن نام ابوبکر البغدادی در خطبه نماز جمعه شهر تلعفر در غرب شهر موصل، به گریه افتاد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه در یادداشت توئیتری نوشت: سازمان ملل و تمام دنیا می‌گوید ایران بطور کامل به تعهداتش پایبند است.

Published in سیاسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران، آزادسازی بزرگترین شهر تحت کنترل داعش در عراق و پایان مظلومیت مردم آن، و رهایی از زیر یوغ جنایت و خشونت بی‌نظیر در تاریخ سده‌های اخیر منطقه را به نخست وزیر و مردم عراق تبریک گفت.

Published in سیاسی

وزارت دفاع عراق دربیانیه ای کوتاه اعلام کرد که بعد از بازپس گیری مسجد بزرگ تاریخی النوری در بخش قدیم شهر موصل، گروه موسوم به 'دولت اسلامی داعش' در موصل مرکز استان نینوا در شمال عراق برای همیشه پایان یافته است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։