فا
Items filtered by date: دوشنبه, 19 تیر 1396 - آلیک آنلاین

قاسمی: مواضع ما در ارتباط با موضوع قره باغ روشن است و ما با هرگونه تنشی مخالف هستیم.

Published in سیاسی

"شهر تاریخی یزد" در حالی دیروز در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید که پیش از این ۲۱ اثر فرهنگی و طبیعی از ایران در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده بودند.

Published in فرهنگ و هنر

دولت اتریش به وزیر اقتصاد ترکیه که قرار بود در مراسمی به مناسبت سالروز کودتای نافرجام 15 ژوئیه سخنرانی کند اجازه ورود نداد.

Published in سیاسی

رئیس مرکز فناوری اطلاعات پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: ثبت تخلفات رانندگی با دوربین های پلیس از جمله نبستن کمربند ایمنی، استفاده از تلفن همراه، خوردن و آشامیدن در قالب طرحی آزمایشی در یکی از استان های کشور در حال اجراست که این طرح در صورت اجرای موفق در تمام شهرها اجرا می شود.

Published in اجتماعی

در این بازدید ها محسن مهرعلیزاده ریاست فدراسیون بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی و بهرام افشارزاده مدیر عامل سابق تیم استقلال سفیر کشورمان را همراهی کردند.

Published in ورزشی

تنش ها میان آنکارا و برلین از زمانی تشدید شد که آلمان طرح نسل کشی ارامنه را به رغم هشدارهای ترکیه به تصویب رساند. به دنبال تصویب این طرح، ترکیه سفیر خود را در آلمان فراخواند.

Published in سیاسی

رئیس‌جمهوری آمریکا تأکید کرد که تا زمان «حل مشکلات در اوکراین و سوریه» موضع آمریکا در مورد تحریم روسیه تغییر نخواهد کرد.

Published in سیاسی

ظهر دیروز آتش‌بس مورد توافق بین روسیه، آمریکا و اردن که با چراغ سبز ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ است وارد فاز اجرایی شد، در حالیکه هم سازمان ملل و هم آمریکا از آن استقبال کرده‌اند.

Published in سیاسی

کمال قلیچدار اوغلو چهره اپوزیسیون ترکیه گفت: تنها یک جا برای طرح درخواست‌های ما جهت تحقق عدالت وجود دارد و آن کف خیابان‌هاست.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։