فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 22 تیر 1396 - آلیک آنلاین

جزیره سوآدا که امروز به نام جزیره گالاتاسرای شناخته می شود در تنگه بسفر واقع شده که سندش در قرن نوزدهم (1874م) توسط سلطان عبدالحمید دوم به معمار مشهور ارمنی سرکیس پالیان منتقل شد.

Published in فرهنگ و هنر

آندرانیک الکسانیان رییس اتاق بازرگانی و صنایع جمهوری ارمنستان ضمن اعلام علاقه‌مندی تجار کشورش برای افزایش تجارت با ایران، از آمادگی این اتاق برای طراحی و تدوین نقشه راه همکاری‌های اقتصادی بخش‌خصوصی دو کشور خبر داد.

Published in اقتصادی

براساس هماهنگی اسپانسر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و جلساتی که عصر دیروز برگزار شد دربی پایتخت نشینان روز ٣١ تیرماه به میزبانی بیله فلد آلمان برگزار خواهد شد.

Published in ورزشی
پنج شنبه, 22 تیر 1396 12:31

طرح استیضاح ترامپ ارائه شد

یک قانون‌گذار در مجلس نمایندگان آمریکا به طور رسمی طرح استیضاح دونالد ترامپ را در قوه مقننه این کشور ارائه کرد.

Published in سیاسی

بر اساس این پیشنویس، کسانی که از این واژه‌ها استفاده کنند سه جلسه صحن علنی مجلس و دو سوم از حقوق خود تقریبا برابر با چهار هزار و 978 دلار را از دست می‌دهند.

Published in سیاسی

به پیشنهاد اسقف اعظم و شورای خلیفه گری، از مدت ها پیش موضوع مختلط سازی مدارس ارامنه تهران در دستور کار هیئت آموزشی قرار گرفته و تبادل نظرهای مختلف با اداره کل آموزش و پرورش انجام شده است.

Published in اجتماعی

آشوت مانوکیان وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان در مذاکره با علیرضا دائمی قائم مقام وزیر نیرو در امور بین الملل اعلام کرد که شرکت های ایرانی یک نیروگاه برق در منطقه مرزی مغری و همچنین چند نیروگاه بادی در این کشور می سازند.

Published in اقتصادی

برنامه تکمیل سومین خط انتقال برق بین ایران و ارمنستان و اتصال آن در مذاکره علیرضا دائمی قائم مقام وزیر نیرو در امور بین الملل با هیات ارمنستانی در شهر ایروان بررسی شد.

Published in اقتصادی

فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی از تلاش ها و پیگیری های سیدکاظم سجادی سفیر ایران در ایروان که منجر به تشکیل فدراسیون ملی این رشته ورزشی در ارمنستان شد، قدردانی کرد.

Published in ورزشی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։