فا
Items filtered by date: دوشنبه, 26 تیر 1396 - آلیک آنلاین
دوشنبه, 26 تیر 1396 15:14

ارتفاعات ماسال

Published in عکس منتخب

قره کلیسا در چالدران معتبرترین و پرنقش و نگارترین کلیسای ارمنیان جهان بوده و این روزها مهیای میزبانی از گردشگران و علمای ارامنه جهان در کنار آرامگاه مبشر حضرت مسیح(ع) گردشگران ادیان را به خود می‌خواند.

Published in فرهنگ و هنر

تارنمای «نیوز ای ام» به نقل از سخنان رئیس جمهوری ارمنستان خبر داد که چند هفته پیش و در جریان اجلاس گروه سازمان امنیت و همکاری اروپا (مینسک)، توافق اولیه بر سر دیدار رئیسان جمهوری آذربایجان و ارمنستان حاصل شد.

Published in سیاسی

نشست معرفی ظرفیت های تجارت استان گلستان با کشور ارمنستان امروز و با حضور سفیر ارمنستان در جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان برگزار شد.

Published in اقتصادی

وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر اینکه ایران هرگز به دنبال دستیابی به سلاح هسته ای نبوده است، کارشکنی های آمریکا در برجام را خلاف روح توافق خواند.

Published in سیاسی

سوان نیشانیان یک نویسنده و زبانشناس ارمنی تبار ترکیه ای، که در سال ۲۰۱۴ به خاطر ساخت و ساز غیرقانونی در شهر شیرینس در استان ازمیر، زندانی شده بود، در توئیتر خود اعلام کرد که از زندان فرار کرده است.

Published in سیاسی

معاون امور هماهنگی و اقتصادی استاندار گلستان گفت: این استان از ظرفیت بسیار خوبی در زمینه های مختلف برای توسعه روابط تجاری با کشور ارمنستان برخوردار است.

Published in اقتصادی

پایگاه اطلاع‌ رسانی دولت اعلام کرد: 28 اسفند ماه سال 1395 علی لاریجانی، رییس مجلس قانون برنامه ششم را به رییس‌جمهور ابلاغ کرد و رییس‌جمهور هم در جلسات هیئت دولت دستور اجرای این قانون را صادر کرد.

Published in سیاسی

سفیر ارمنستان در ایران گفت که جمهوری اسلامی ایران ظرفیت های اقتصادی و تجاری بالایی برای ورود پررنگ تر به اتحادیه اوراسیا را دارد و ما برای حمایت از نقش بیشتر اقتصادی تهران در این مجمع اقتصادی آمادگی داریم.

Published in اقتصادی

واحد اطلاعاتی صقور وابسته به وزارت کشورعراق اخبار مربوط به کشته شدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش را که اخیرا روسیه اعلام کرده بود درجریان حمله هوایی دراطراف الرقه روی داده بود، تکذیب کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։