فا
Items filtered by date: سه شنبه, 27 تیر 1396 - آلیک آنلاین

رئیس جمهوری ارمنستان در این گفتگو تاکید کرد، ارمنستان از تسلیحات لازم برای خنثی سازی هرگونه تهدید علیه این کشور و قره باغ با بهره گیری از توان رزمی نیروهای مسلح برخوردار است.

Published in سیاسی

دانشجویان رشته ایران شناسی دانشگاه دولتی ایروان به سرپرستی رییس انجمن حافظ به مدت دو روز از منطقه آزاد ارس دیدن کردند.

Published in اجتماعی

استوکیان: "از زمان کودتای نافرجام تاکنون شمار افراد برکنار شده به 150 هزار نفر رسیده است. کشور در شرایط بی ثباتی شدید قرار دارد که در کنار آن بی ثباتی اقتصادی نگرانی های زیادی را ایجاد کرده است زیرا از حجم سرمایه گزاری خارجی کاسته شده است و سرمایه گزاران خارجی سرمایه های خود را از ترکیه به کشورهای دیگر منتقل می کنند."

Published in سیاسی

یک مقام پارلمانی جمهوری آذربایجان گفت: ایران هیچ حقی برای دخالت در سیاست خارجی و داخلی ما ندارد. اسرائیل هیچ‌گاه بطور مستقیم نمی‌تواند در حل مناقشه قره‌باغ دخالت کند. این آرزوی سیاستمداران ایران است. آنها در دیپلماسی و سواد عقب مانده‌اند.

Published in سیاسی

رئیس مجلس شورای اسلامی رأی بالای مجلس به فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا را بیانگر اتحاد مجلس و مردم ایران دانست.

Published in سیاسی

بر اساس قانون آمریکا دولت این کشور موظف است که هر 90 روز یکبار به کنگره درباره پایبندی ایران به برجام گزارش دهد.‏

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان که در نیویورک به سر می‌برد، با دبیرکل سازمان ملل دیدار و گفت‌وگو کرد.

Published in سیاسی

پارلمان ترکیه تمدید وضعیت فوق‌العاده در این کشور برای سه ماه دیگر را تصویب کرد.

Published in سیاسی

اعضای یک گروه وهابی‌ از شهر «سومگائیت» جمهوری آذربایجان در جریان اعترافات خود در دادگاه جرایم سنگین باکو، ادعا کردند در حالی‌ که معنای «بیعت» را نمی‌دانستند، با داعش «بیعت» کرده‌اند!

Published in سیاسی

محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران عصر دیروز (به وقت محلی) در نشست اندیشکده شورای روابط خارجی آمریکا با تاکید بر اینکه سیاست تحریم و تغییر حکومت در ایران جواب نمی‌دهد، خواستار واقع بینی واشنگتن و اتمام اظهارات مداخله‌جویانه مقام‌های آمریکایی شد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։