فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 28 تیر 1396 - آلیک آنلاین

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: مقامات آمریکایی، سیاست‌های مستقل، روشنگرانه و توام با عزت و تدبیر جمهوری اسلامی ایران در قبال تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی را تهدیدی در برابر سیاست‌های مداخله‌جویانه و کاسب‌کارانه خود می‌دانند.

Published in سیاسی

سفیر ارمنستان در ایران با استقبال ازسرمایه گذاری ایرانیان در این کشور، گفت: دولت ارمنستان در حوزه فناوری اطلاعات و مخابرات و انرژی های تجدیدپذیر از سرمایه گذاران خارجی حمایت می کند.

Published in اقتصادی

سرژ سرکیسیان رئیس جمهور ارمنستان، فراخوان بازنگری در روابط این کشور با روسیه با هدف کاهش آن را خطرناک خواند که می تواند پیامدهای بسیار منفی برای ایروان داشته باشد.

Published in سیاسی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استفاده مشترک دولت های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان از دروازه مرزی نوردوز-مغری موافقت کردند.

Published in اقتصادی

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: با برگزاری انتخابات و رای گیری از اعضای منتخب شورا، 7 گزینه نهایی تصدی پست شهرداری تهران از میان 24 فرد پیشنهادی انتخاب و معرفی شدند.

Published in سیاسی

معاون وزیر ارتباطات از نهایی شدن مدل تعرفه گذاری اینترنت نامحدود خبر داد و گفت: کاربران خانگی در صورت استفاده از پنج ساعت در روز از سرویسهای ویدئویی داخلی، نیازی به پرداخت هزینه ندارند.

Published in اجتماعی

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران دیروز در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «سی بی اس نیوز»، تصریح کرد که تحریم های جدید اعمال شده توسط دولت ترامپ، فضای روابط تحت فشار دو کشور را مسموم کرده و روح توافق (برجام) را نقض می کند.

Published in سیاسی

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه ای با محکوم کردن اقدام سخیف و بی ارزش آمریکا در افزودن اسامی افراد جدید به فهرست تحریم های غیرقانونی خود، متقابلا اقدام به تحریم تعداد دیگری از اشخاص حقیقی و حقوقی آمریکایی که در ضدیت با مردم ایران و سایر ملل مسلمان منطقه گام برداشته اند، خواهد کرد.

Published in سیاسی

خبرگزاری رویترز دیروز اعلام کرد که واشنگتن نهادها و اشخاص ایرانی را به دلیل حمایت از برنامه موشک بالستیک و برنامه های نظامی مشمول تحریم های جدید اقتصادی قرار داد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։