فا
Items filtered by date: سه شنبه, 03 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

بر اساس اعلام روزنامه کریره ایتالیا، از 18 میلیون یورو مبلغ انتقال 15 میلیون مبلغ قرارداد خواهد بود و 3 میلیون یورو نیز پاداش در نظر گرفته شده است.

Published in ورزشی

وارطان وسکانیان: ایران به عنوان کشوری که با هر سه جمهوری ارمنستان، قره باغ و آذربایجان همسایگی دارد می تواند نقش موثری در مناقشه قره باغ ایفا کند و تا به حال هم ایفا کرده است. موضع گیری های مثبت و معتدل ایران به حل و فصل مسالمت آمیز این مناقشه کمک های شایان ذکری است که از این حیث فکر می کنم هر چه بیشتر ایران در این مناقشه نقش محسوسی داشته باشد به نفع تمام طرف ها خواهد بود.

Published in سیاسی

دفتر ریاست جمهوری ارمنستان اعلام کرد که سرژ سرکیسیان پنجم اوت (14 مرداد) به منظور شرکت در مراسم تحلیف حسن روحانی رییس جمهوری ایران به تهران سفر می کند.

Published in سیاسی

در ایام برگزاری هفته فیلم ارمنستان از سوی گروه سینمایی هنروتجربه دو کارگاه فیلم‌ سازی در تهران و دو کارگاه فیلم‌ سازی در شیراز و مشهد برگزار می‌شود.

Published in فرهنگ و هنر

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی گفت: براساس بررسی‌های انجام شده دریافتیم که در فضای سایت های شیپور و دیوار کلاهبرداری های اینترنتی بیشتر رخ می‌دهد.

Published in اجتماعی

وزیر اطلاعات حادثه اخیر تروریستی مجلس و حرم امام (ره) را یاد آورشده و افزود: هر 5 تن عامل تروریستی با اینکه در ساعات اولیه کشته شدند ولی در عرض 2 روز تمامی عوامل همکار مستقیم و غیر مستقیم دستگیر و ریشه های این اقدام بزدلانه شناسایی شد.

Published in سیاسی
سه شنبه, 03 مرداد 1396 11:29

ایران بالگرد غیرنظامی می‌سازد

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با با همکاری یک شرکت روسی، در ایران بالگرد غیرنظامی تولید می‌کند.

Published in اقتصادی

نیروهای رژیم صهیونیستی در پی تصمیم کابینه امنیتی این رژیم که به ریاست بنیامین نتانیاهو تشکیل جلسه داد، شروع به برداشتن گیت‌های نصب شده در باب الاسباط کردند تا به زودی بقیه گیت‌ها را هم بردارند.

Published in سیاسی

رییس جمهور در این دیدار بر حمایت کامل دولت دوازدهم از خدمات سپاه در حوزه ماموریت خود تاکید کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։