فا
Items filtered by date: شنبه, 07 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کلیات طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه در منطقه به اتفاق آرا در کمیسیون تصویب شد.

Published in سیاسی

رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام اعلام کرد: نقض برجام صورت گرفته، اما هنوز تا نقض فاحش و اساسی برجام فاصله داریم و موارد را به هیات نظارت گزارش می‌دهیم و درباره نحوه عکس‌العمل هم پاسخ مقتضی را هیات نظارت اتخاذ خواهد کرد.

Published in سیاسی

کلیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه در جلسه فوق‌العاده امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصویب شد.

Published in سیاسی

آرتاشس تومانیان: «امیدوارم در آینده هفته فیلم ارمنستان در بیش از ۳ شهر تهران، مشهد و شیراز و با دامنه گسترده‌تری برگزار شود. متقابلا علاقه داریم که با همکاری هنروتجربه هفته فیلم ایران را در ارمنستان برگزار کنیم».

Published in فرهنگ و هنر

کتاب و لوح فشرده صوتی اشعار شهریار به زبان ارمنی در ارمنستان تولید و منتشر شد.

Published in فرهنگ و هنر

روابط عمومی ناوتیپ ذوالفقار منطقه‌ چهارم نیروی دریایی سپاه از تکرار اقدام تحریک‌آمیز و غیر‌حرفه‌ای آمریکایی‌ها طی یک هفته گذشته در خلیج فارس خبر داد.

Published in سیاسی

لاوروف در این گفت و گوی تلفنی خاطرنشان کرد: تصمیم برای برابر کردن شمار کارکنان نمایندگی های دیپلماتیک آمریکا و روسیه و نیز توقف دسترسی طرف آمریکایی به دو مکان دیپلماتیک این کشور در مسکو به دلیل مجموعه ای از اقدامات ضد روسی واشنگتن اتخاذ شده است.

Published in سیاسی

محسن دانایی‌نیا بازیگر تئاتر نیز درباره مستند «نقشه رستگاری» و فیلم «۱۹۱۵» بیان کرد: «هرسال درایام کشتار ارامنه کاغذهایی را در سطح شهر دیده بودم اما فکر نمی‌کردم این موضوع دامنه‌ای چنین وسیع داشته باشد. ضمن این که تصور نمی‌کردم این فاجعه از اذهان عمومی فراموش شود. از دیدن این فیلم‌ها حس خوبی دارم اما احساس می‌کنم باید بیشتر درباره این موضوع تحقیق کنم».

Published in فرهنگ و هنر

دفتر معاون کل نهاد ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای از فعالین رسانه‌ای کشور خواست تا از هرگونه گمانه زنی درباره ترکیب کابینه دوازدهم تا زمان قطعی شدن خودداری کنند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։