فا
Items filtered by date: دوشنبه, 12 تیر 1396 - آلیک آنلاین

ترکیه تعریفی برای خود دارد با موضوع آب در برابر نفت. "بدین معنا که ترکیه با اطلاع کامل از خشکسالی ها و عواقبی که این سد سازی ها برای عراق، سوریه و ایران به وجود می آورد قصد دارد با ذخیره کردن آب در آینده سیاست" آب در برابر نفت" را در مورد این کشورها اجرا کند".

Published in سیاسی

رییس جمهور حفظ محیط زیست را برای سلامت، توسعه و جلوگیری از مهاجرت های بی رویه ضروری دانست و تاکید کرد که حل مشکلات زیست محیطی، نیازمند برنامه و همکاریهای منطقه ای و بین المللی است.

Published in سیاسی

هیات های ایران، روسیه و ترکیه در پنجمین گام برقراری آرامش بیشتر در سوریه و پایدارتر شدن آتش بس فراگیر در مذاکرات آستانه پایتخت قزاقستان که با حضور هیات های دیگر برگزار می شود، اوضاع سوریه را بررسی می کنند و پیش بینی می شود، تصمیم های جدیدی نیز بگیرند.

Published in سیاسی

ناو وینسنس به دستور ناخدا ویل راجرز فرمانده ناو، موشک را به سوی پرواز 655 شلیک کرد و ناگهان هواپیما از صفحه رادارهای زمینی محو شد و در طوفانی از دود و آتش به پهنه آب‌های نیلگون خلیج‌فارس فرو رفت.

Published in سیاسی

وزارت امور خارجه ۲۹مین سالگرد شهدای جنایت حمله به هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکایی را گرامی داشت.

Published in سیاسی

یک پایگاه آمریکایی گزارش داد که احتمالا ممکن است نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل به دلیل عملکرد نامناسب رکس تیلرسون در وزارت خارجه دولت ترامپ و همچنین اتخاذ مواضع بعضاً مغایر با مواضع رئیس‌جمهور آمریکا از سوی وی، جانشین تیلرسون در وزارت خارجه شود.

Published in سیاسی

جوایز بهترین‌های جام کنفدراسیون‌ها به دروازه‌بان شیلی و بازیکن آلمان رسید.

Published in ورزشی

سخنگوی وزارت امورخارجه: اساسا موضوع تصویب تحریم‌های جدید علیه کشورمان از سوی اتحادیه اروپا، نه اکنون و نه در ماه‌‌های اخیر و بلکه ظرف سه سال گذشته (از زمان مذاکرات هسته‌ای منتج به توافق برجام) مطرح نبوده و تصویب نشده است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։