فا
Items filtered by date: یکشنبه, 08 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: امسال 14 میلیارد ریال اعتبار ملی برای بهسازی مجموعه کلیساهای ثبت شده جهانی کشور اختصاص یافته که قره کلیسا یکی از آنهاست.

Published in اجتماعی

همچنین این هیات در این سفر به منظور توسعه همکاری های دانشگاهی از دانشگاه دولتی ایروان و آکادمی علوم ارمنستان بازدید و با روسای دانشگاه های مذکور ملاقات هایی خواهند داشت.

Published in سیاسی

هدف اصلی این دیدار بررسی راه های همکاری بین خلیفه گری و تریبون زبان و ادبیات ارمنی دانشگاه دولتی اصفهان به ویژه تکمیل کادر استادان این گروه در سال آتی بود، که در این راستا با تریبون ایرانشناسی دانشکده شرق شناسی و دانشکده ادبیات دانشگاه دولتی ایروان در رابطه با بکارگیری دانشجویان دکتری یا دعوت از استادان مهمان از آن دانشگاه توافقاتی حاصل گشته و اقداماتی صورت گرفته بود.

در حالی که ترکیه با همکاری گروه های مسلح مخالف دولت سوریه، برای انجام عملیاتی دیگر در مناطق شمالی سوریه آماده می شود، کردهای سوریه همچنان از نبود یک راهبرد قاطع به منظور مقابله با این یورش احتمالی رنج می برند.

Published in سیاسی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: واحدهایی از مرزبانی ارتش پاکستان در مرز ایران مستقر شدند و از سمت پاکستان مسئولیت مرزداری خودشان را انجام خواهند داد.

Published in سیاسی

مراسم مذهبی سالیانه قره کلیسا که با عنوان باداراک یا عشای ربانی به مناسبت سالروز شهادت طاطائوس مقدس یکی از حواریون حضرت عیسی مسیح (ع) برگزار می شود با انجام اعمال خاص این مراسم روز گذشته به پایان رسید.

Published in اجتماعی

اسقف گریگور چیفتچیان با تقدیر از زحمات مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهت حفظ حقوق اقلیت های مذهبی ایران، اجرای خوب برنامه های سالانه مذهبی قره کلیسا را یکی از این حقوق رعایت شده اعلام کرد و گفت: ما هر سال شاهد اجرای بهتر برنامه های مذهبی در قره کلیسا هستیم.

Published in اجتماعی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در این فرصت، برای بررسی وضعیت اجرای توافق هسته ای با مقام های ایرانی دیدار و گفت و گو می کند و موضوعات دو جانبه و منطقه ای را به بحث می گذارد.

Published in سیاسی

مقام‌های آمریکایی گفتند، بمب افکن‌های استراتژیک این کشور برای نشان دادن قدرت خود و در واکنش به آزمایش موشک بالستیک کره شمالی بر فراز شبه جزیره کره به پرواز درآمدند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։