فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 15 تیر 1396 - آلیک آنلاین

سلینا دوغان اولین نماینده بانوی ارمنی تبار در تاریخ مجلس ترکیه، این موضع را در رابطه با اقدام صورت گرفته در مورد اماکن مقدس مذکور که در شهر ماردین، در محدوده فعلی ترکیه، واقع می باشند، اعلام نموده است.

Published in سیاسی

تیم ملی فوتبال ایران با هفت پله صعود در رده ۲۳ رده بندی فدراسیون جهانی فوتبال در ماه جولای قرار گرفت.

Published in ورزشی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از برگزاری مراسم آئینی-زیارتی ارامنه جهان در بنای تاریخی قره کلیسای چالدران طی مرداد ماه سال جاری خبر داد.

Published in اجتماعی

۲۱ عضو داعش در چند عملیات گسترده سربازان گمنام امام زمان (عج) در مشهد با حالتی خوار و زبون در پنجه اقتدار نیروهای اداره کل اطلاعات خراسان رضوی گرفتار شدند.

Published in سیاسی

روبرت ماکاریان به منظور گسترش و تحکیم همکاری ها در عرصه کشاورزی، امضای یادداشت تفاهم بین شرکت مسئول ایرانی و بنیاد توسعه کشاورزی ارمنستان با هدف تنظیم و تدوین برنامه مشخص همکاری ها را خواستار شد.

Published in اقتصادی

در این مذاکرات که عصر دیروز در ایروان برگزار شد، دامنه همکاری ها و راه های روان شدن گسترش مناسبات اقتصادی و صنعتی در حوزه های مرتبط بین ایران و ارمنستان بررسی شد.

Published in اقتصادی

بر اساس یک بررسی مطالعاتی، عربستان از جمله با کمک به مساجد بریتانیا از طریق صدور اسلام به شدت محافظه‌کارانه وهابی خود به شدت مسلمانان بریتانیا را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

Published in سیاسی

هیات های نمایندگی ایران روسیه و ترکیه در دور پنجم نشست سوری آستانه پایتخت قزاقستان، برای تشکیل کمیته ویژه تعیین شاخص های مناطق کاهش تنش در سوریه به توافق رسیدند.

Published in سیاسی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «هر چه می‌توانید روی موشک کار کنید؛ ببینید دشمن چقدر روی موشک حساس است، پس بدانید که چقدر کارتان مهم است».

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։