فا
Items filtered by date: شنبه, 17 تیر 1396 - آلیک آنلاین

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: دپو سلاح‌های گروهک جیش‌الظلم در جنوب سیستان و بلوچستان کشف شد در این عملیات 37 قبضه سلاح و یک توپ ضدهوایی به دست نیروی انتظامی افتاد.

Published in اجتماعی

نماینده ایران در سازمان ملل گفت: ایران در مهار تروریست‌ها موفق عمل کرده اما برای نابودی این پدیده شوم به همکاری واقعی بین‌المللی نیاز داریم.

Published in سیاسی

هیاتی متشکل از وزارت خانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در دیدار با مسئولان دانشگاه پزشکی مخیتار هراتسی ارمنستان در ایروان، برنامه همکاری با این مجموعه آموزشی را با هدف ارتقای استانداردهای دکترای تخصصی اعلام کرد.

Published in اجتماعی

حسین سالار آملی قائم مقام وزیر و معاون امور بین الملل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هیات های دانشگاهی ارمنستان، راهکارهای توسعه همکاری های دانشگاهی بین دو کشور را در شهر ایروان بررسی کردند.

Published in اجتماعی

آشوت مانوکیان گفت: به زودی یک مرکز آموزشی انرژی در جمهوری ارمنستان تاسیس خواهد شد که پس از شروع کار از پژوهشگران ایرانی می خواهیم تجربیات خود را به همتایان ارمنستانی ارمنی منتقل کنند.

Published in اقتصادی

وزیر علوم در این دیدار آمادگی ایران را بر اعطای سالانه 15 بورسیه تحصیلی در مقاطع مختلف به دانشجویان و نیز پنج فرصت مطالعاتی به اساتید و پژوهشگران ارمنستانی اعلام کرد.

Published in اجتماعی

دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری کشورمان و لئون مگردیچیان وزیر علوم و آموزش ارمنستان در شهر ایروان پایتخت این کشور تفاهم نامه همکاری های علمی، آموزشی، پژوهشی و فناوری امضا کردند.

Published in اجتماعی

ایران خودرو از زمان آغاز راه اندازی نمایندگی عرضه مستقیم در جمهوری ارمنستان تاکنون 4000 دستگاه انواع خودروهای صادراتی خود به این کشور را فروخته است.

Published in اقتصادی

سران 19 کشور توسعه یافته و در حال توسعه و اتحادیه اروپا در پایان نشست دیروز خود در هامبورگ آلمان، بیانیه مشترکی را منتشر کردند که پیرامون مبارزه باتروریسم و جلوگیری از تامین مالی و گسترش آن از طریق فضای مجازی بود.

Published in سیاسی

نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی هسته ای با اشاره به اینکه کشورمان یکی از قربانیان سلاح کشتار جمعی است، بر حمایت کامل و قاطع ایران از پیمان منع کامل سلاح هسته ای تاکید کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։