فا
Items filtered by date: یکشنبه, 18 تیر 1396 - آلیک آنلاین

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه با تاکید بر ادامه همکاری این کشور، ایران و ترکیه به عنوان بانیان مذاکرات سوری-سوری در آستانه پایتخت قزاقستان، گفت: مسکو، تهران و آنکارا با ادامه مشارکت سه جانبه خود، گام های بعدی حل بحران سوریه را بر می دارند.

Published in سیاسی

پایگاه اینترنتی "Razm.info" نقشه ای را منتشر کرده است که در آن استقرار مواضع نظامی ارتش جمهوری آذربایجان در مناطق مسکونی و سپس استفاده از آن ها جهت انجام عملیات نظامی علیه نیروهای ارمنی کاملا مشهود است.

Published in سیاسی
یکشنبه, 18 تیر 1396 14:15

شهر یزد ثبت جهانی یونسکو شد

شهر تاریخی یزد، به عنوان نخستین شهر تاریخی ایران و بیست‌ و دومین اثر تاریخی کشور در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.

Published in فرهنگ و هنر

اهدای سلول های بنیادی یک افسر ارتش 23 ساله اهل آرتساخ (قره باغ)، باعث نجات جان یک بیمار مبتلا به سرطان در ایران شد.

Published in اجتماعی

تصمیم پارلمان اروپا برای تعلیق مذاکرات عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا واکنش تند شماری از مقامات عالیرتبه آنکارا را در پی داشت.

Published in سیاسی

اجلاس سال آینده گروه 20 به میزبانی آرژانتین برگزار می شود و اجلاس سال های 2019 و 2020 نیز در کشورهای ژاپن و عربستان برگزار خواهد شد.

Published in سیاسی

تیم ملی والیبال فرانسه موفق شد با کسب پیروزی سه بر دو برابر برزیل در دیدار پایانی مدال طلای لیگ جهانی ۲۰۱۷ را از آن خود کند.

Published in ورزشی

نمایندۀ مسیحیان ارمنی شمال کشور در مجلس می‌گوید موضع مثبتی نسبت به فیلم "مادر قلب اتمی" و "اکسیدان" ندارد زیرا به اعتقاد وی این دو فیلم هنجارها و آموزه‌های دین مسیحیت را به چالش کشیده‌اند.

Published in اجتماعی

محمد فرهادی وزیرعلوم، تحقیقات و فنآوری در نشست نمایندگان دانشجویان ایرانی در ارمنستان ضمن ابراز خوش بینی و رضایت از سطح و کیفیت تحصیلی دانشگاههای این کشور، بررسی راهکارهای ارزشیابی مدارک دانشگاههای ارمنستانی را خواستار شد.

Published in اجتماعی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։