فا
Items filtered by date: یکشنبه, 11 آذر 1397 - آلیک آنلاین

نخست‌ وزیر موقت ارمنستان ضمن اشاره به روابط سطح بالای ایروان-تهران از آمادگی سرمایه گذاری کشورش در ایران خبر داد.

Published in سیاسی
یکشنبه, 11 آذر 1397 12:16

پیروز حناچی سوگند یاد کرد

پیروز حناچی شهردار منتخب شورای شهر پنجم صبح امروز در صحن علنی شورا سوگند خدمت خود را یاد کرد.

Published in سیاسی

خیابان ۱۶ آذر تهران از محدوده طرح ترافیک خارج شد تا خودروها بتوانند بدون ورود به محدوده این طرح از خیابان کارگر شمالی به سمت میدان انقلاب و کارگر جنوبی حرکت کنند.

Published in اجتماعی
یکشنبه, 11 آذر 1397 12:09

دغدغه‌های زنان محله جلفا

نبود زیرساخت‌های ورزشی کافی، ازدیاد رستوران و کافی شاپ‌ها، بی توجهی به زنان در محلات، کمبود پارکینگ و تجمع حیوانات موزی از مهم ترین دغدغه های زنان محله جلفا در دیدار با رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اصفهان بود.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهار داشت: هیچ قطعنامه ای در شورای امنیت برنامه موشکی و یا آزمایش‌های موشکی ایران را ممنوع نکرده است.

Published in سیاسی

امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در حاشیه نشست سران 20 کشور صنعتی در آرژانتین گفت: در دیدار با محمد بن سلمان پیام شدید اللحنی از سوی اتحادیه اروپا در خصوص قتل جمال خاشقچی به وی ولیعهد سعودی منتقل کردم.

Published in سیاسی

رییس کل بانک مرکزی گفت: با تصمیم اعضای شورای هماهنگی سران قوا، چک های تضمینی که اکنون در اختیار مردم است قابل انتقال به دیگران نیست و (در صورت انتقال) اعتباری ندارند.

Published in اجتماعی

سران گروه 20 (G20) در بیانیه پایانی نشست خود در آرژانتین با اصلاح ساختار «سازمان تجارت جهانی» موافقت کردند و با حمایت از معاهده آب و هوایی پاریس دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را در تلاش جهانی برای مقابله با تغییرات جوی تنها گذاشتند.

Published in سیاسی

رئیس‌جمهوری ترکیه اظهار داشت: واقعیت جنایت قتل جمال خاشقجی که دولت عربستان سعی کرد ابتدا آن را انکار و سپس سعی کرد واقعیت را مخدوش کند و نهایتا به وقوع آن اعتراف کرد برتری موضع قاطع ترکیه را به اثبات رساند.

Published in سیاسی

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: چوب لای چرخ دولت گذاشتن را نمی پسندم مجلس چنین روحیه ای ندارد ممکن است نمایندگان از دولت انتقاداتی داشته باشند این به معنای چوب لای چرخ گذاشتن نیست.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։