فا
Items filtered by date: دوشنبه, 12 آذر 1397 - آلیک آنلاین

سخنگوی وزارت امور خارجه سخنان محمد جواد ظریف درباره پولشویی را یک 'واقعیت روشن و مسلم' عنوان کرد و گفت: متاسفانه برخی گروه های سیاسی در داخل کشور سعی کردند از این مساله بهره برداری سیاسی و جناحی کنند.

Published in سیاسی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر شرایط برای مذاکره با آمریکا مهیا نیست، گفت: درخواست مذاکره شگرد آمریکایی‌ها بوده و جمهوری اسلامی دیپلماسی بزک را دنبال نمی‌کند لذا در وهله اول آمریکا باید به تعهدات خود در برجام عمل کند.

Published in سیاسی

روبن سافراستیان در دیدار رایزن فرهنگی کشورمان در ارمنستان خواستار برگزاری یک همایش بین‌المللی مشترک با ایران شد و گفت: جمهوری اسلامی ایران ثبات دهنده منطقه است.

Published in سیاسی

قرعه کشی مرحله مقدماتی یورو 2020 روز گذشته انجام شد و طی آن، تیم ها رقبای خود را شناختند.

Published in ورزشی

وزیر امور خارجه کشورمان گفت که آمریکا ایران را به نقض قطعنامه ای متهم می کند که خود آن را نقض کرده و دیگران را تهدید به مجازات در صورت پایبندی به آن می کند.

Published in سیاسی

قرمزی چشم‌ها به طور کلی عاملی نگران کننده نیست اما زمانیکه با درد، ترشحات غیرمعمول یا تاری دید همراه باشد می‌تواند نشان ‌دهنده وجود یک مشکل پزشکی باشد.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به سخنان وزیر خارجه آمریکا در خصوص آزمایش موشکی ایران گفت: جای تعجب دارد که آقای پمپئو در صحبت های خود به قطعنامه 2231 شورای امنیت استناد می کند که آمریکا با خروج از برجام این قطعنامه را نقض کرده است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։