فا
Items filtered by date: سه شنبه, 08 اسفند 1396 - آلیک آنلاین

هیچ بعید نیست که تعطیلی‌های رسمی در سال آینده کم یا زیاد شوند. علاوه بر این، احتمال تعطیلی‌های موردی و اضطراری مثل روزهای آلوده یا روزهای سرد و یخبندان هم وجود دارد که بیشتر برای دانش‌آموزان است.

Published in اجتماعی

وزیر نیرو گفت: ایران به ارمنستان به عنوان دریچه‌ای برای ورود به بازار منطقه اوراسیا با ۱۸۰ میلیون جمعیت نگاه می‌کند و انتظار دو کشور از کمیسیون مشترک اقتصادی استفاده از این فرصت و این امکان برای توسعه روابط است.

Published in اقتصادی

خبرگزاری ارمنستان روز گذشته گزارش داد: فدریکا موگرینی رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا از روسیه، ایران و ترکیه خواست برای کاهش تنش و عملیات نظامی در سوریه تلاش کنند.

Published in سیاسی

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویر احمد از بازگشت تیم های کوهنوردی هلال احمر و ارتش در عملیات سقوط هواپیما در دوشنبه شب ۷ اسفند ماه ۹۶ خبر داد.

Published in اجتماعی

روسیه پیش‌نویس قطعنامه پیشنهادی انگلیس در خصوص تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه یمن را در شورای امنیت سازمان ملل متحد وتو کرد؛ پیش‌نویسی که در آن نسبت به اقدامات کشورمان در قبال یمن «ابراز نگرانی» شده بود.

Published in سیاسی
سه شنبه, 08 اسفند 1396 09:36

فغانی داور دربی ۸۶ شد

علیرضا فغانی قاضی دیدار هشتاد و ششم سرخابی‌های پایتخت شد.

Published in ورزشی

رضا اردکانیان وزیر نیروی کشورمان شب گذشته به منظور شرکت در پانزدهین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان به ایروان سفر نموده و در فرودگاه این شهر از طرف سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان مورد استقبال رسمی قرار گرفتند.

Published in اقتصادی

پربازدیدترین خبرها

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։