فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 09 اسفند 1396 - آلیک آنلاین

رییس‌جمهور با اشاره به اینکه ما خواهان صلح و امنیت با جهان هستیم، گفت: تمام کشورهای منطقه خلیج‌فارس و دریای عمان در سایه قدرت ملت ایران می‌توانند در فکر تشکیل یک اتحادیه بزرگ باشند.

Published in سیاسی

وزیر نیرو در دیدار وزیر زیرساخت‌های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان گفت: اقدامات مناسبی برای اجرای خط سوم انتقال برق ایران و ارمنستان انجام شده است تا این خط قبل از پایان سال 2019 به بهره برداری برسد.

Published in اقتصادی
چهارشنبه, 09 اسفند 1396 09:35

ملاقات های وزیر نیرو در ارمنستان

رضا اردکانیان وزیر نیرو کشورمان که به منظور شرکت در پانزدهین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان به ایروان سفر کرده روز گذشته با کارن کاراپتیان نخست وزیر، آشوت مانوکیان وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی و آرتسویک میناسیان وزیر محیط زیست ارمنستان دیدار و گفتگو نمود.

Published in سیاسی

جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان در آیین اختتامیه پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری ایران و ارمنستان چهار سند همکاری در زمینه های کمیسیون اقتصادی مشترک، گمرک و ورزش به امضا رساندند.

کارن خانلری، نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس، مصوبه مجلس در راستای جدا شدن سهم درمان کارگران را اقدام پسندیده‌ای برشمرد و گفت: منصفانه نیست حق بیمه‌ درمان که کارگر با مرارت و سختی می‌پردازد، صرف انجام امور دیگری شود.

Published in اجتماعی

معاون وزیر امورخارجه روسیه با معاون سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و بار دیگر بر پایبندی مسکو به تعهداتش در خصوص برجام تاکید کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։