فا
Items filtered by date: دوشنبه, 21 اسفند 1396 - آلیک آنلاین

سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان امروز و در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران، یوگیشمار سانگ وان سفير هندوستان در ایروان را به حضور پذیرفت.

Published in سیاسی

پلیس اتریش درخصوص حادثه شب گذشته در مقابل محل اقامت سفیر ایران در وین بیانیه‌ای رسمی منتشر کرد.

Published in سیاسی

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از انهدام خودروی انتحاری و هلاکت 2 تروریست در اقدام به موقع رزمندگان اسلام در پاسگاه مرزی در منطقه سراوان خبر داد.

Published in سیاسی

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب قانون صدور چک در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

Published in اقتصادی

حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس روز گذشته درصفحه توئیتر خود نوشت که از سوی فردی موسوم به حسین مرعشی قزوینی از اصحاب جریان شیرازی تهدید به قتل شده است.

Published in سیاسی

هواپیمای شخصی ترکیه ای هنگام عبور از فضای کشور حدود ساعت 18 و 35 دقیقه روز گذشته اطراف منطقه جرجستان شهرکرد در کوه های دورک اناری در ارتفاعات بالادست آبشار دره عشق در شهرستان کیار سقوط کرد.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد: قرار است تا ساعاتی دیگر پلیس اتریش اطلاعات تکمیلی را در مورد حمله جوانی که گویی دارای تابعیت اتریشی است به محل اقامت سفیر ایران در این کشور اروپایی منتشر کند و ما از دولت اتریش خواسته‌ایم این موضوع را هرچه سریع‌تر پیگیری کند.

Published in سیاسی

بنا بر اعلام پلیس اتریش، یک مرد ۲۶ ساله اتریشی شب گذشته با سلاح سرد به محل اقامت سفیر ایران در وین حمله کرده که به ضرب گلوله از پای درآمده است.

Published in سیاسی

سفیر جمهوری ارمنستان در ایران معتقد است ایروان مناسبات بسیار خوبی با بیشتر کشورهای غربی دارد و ارمنستان می‌تواند پل ارتباطی بین تهران و اتحادیه اروپا باشد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։