فا
Items filtered by date: دوشنبه, 28 اسفند 1396 - آلیک آنلاین

رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی، پیروزی قاطعانه ولادیمیر پوتین را در انتخابات ریاست جمهوری روسیه تبریک گفت و تاکید کرد که تهران برای تحکیم هر چه بیشتر همکاری‌های چشمگیر با فدراسیون روسیه در ابعاد دوجانبه، منطقه ای و بین المللی، آماده است.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز دوشنبه تاکید کرد: در نشست امروز شورای امور خارجی اتحادیه اروپا در بروکسل راه های ادامه اجرای کامل برجام را بررسی می کنیم و هیچ پیشنهادی درباره تحریم جدید ایران مطرح نشده است.

Published in سیاسی
دوشنبه, 28 اسفند 1396 12:53

حوادث مهم کشور در سالی که گذشت

از ابتدای فروردین تا آخرین روزهای پایانی اسفند ماه امسال 14 حادثه مهم در کشور اتفاق افتاد که منجر به جان باختن 890 تن از هموطنان شد، حوادثی که شاید با اندک پیش بینی یا رعایت اصول ایمنی شاهد آن نبودیم و خانواده های زیادی در سال نو عزادار نبودند.

Published in اجتماعی

حسن یزدانی و کیمیا علیزاده با انتخاب مخاطبان "ورزش سه" به عنوان برترین ورزشکاران سال ۹۶ انتخاب شدند.

Published in ورزشی

جزئیات نحوه ثبت نام در سامانه "طرح ترافیک جدید" پایتخت اعلام شد.

Published in اجتماعی

روستای غرغن در قلب کوچک خود دنیایی از شگفتی را پنهان کرده و در روزهای بهاری میزبان گردشگران داخلی و خارجی به ویژه ارامنه اصفهان است.

Published in اجتماعی
دوشنبه, 28 اسفند 1396 12:15

بزرگداشت شاعر و نویسنده ارمنی

آیین بزرگداشت یغیشه سوقومونیان، شاعر و نویسنده مشهور ارمنی معروف به «چارنتس» به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان برگزار شد.

Published in فرهنگ و هنر

رییس‌ کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه نتایج اولیه انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور را اعلام کرد که بر اساس آن همان‌طور که انتظار می‌رفت، ولادیمیر پوتین توانسته پیروزی را از آن خود کند.

Published in سیاسی

آناهید آباد ضمن اعلام این خبر که نگارش فیلمنامه جدیدش با محوریت زنان به پایان رسیده است از جزییات ساخت آن گفت.

Published in فرهنگ و هنر
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։