فا
Items filtered by date: دوشنبه, 14 اسفند 1396 - آلیک آنلاین

یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز (دوشنبه) در آغاز نشست فصلی شورای حکام با تاکید بر اهمیت توافق هسته ای با ایران گفت: اگر بنا بر شکست برجام باشد، این امر زیان بزرگی برای راستی آزمایی هسته ای و برای چندجانبه گرایی خواهد بود.

Published in سیاسی
دوشنبه, 14 اسفند 1396 14:54

جشن سال نو تبتی

Published in عکس منتخب

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شانزدهمین روز عملیات جست وجو و انتقال جانباختگان سانحه هوایی "تهران - یاسوج" با اعزام 6 تیم تخصصی در ارتفاعات دنا آغاز شد.

Published in اجتماعی

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: سیاست اروپا در امتیازدهی به آمریکا برای باقی نگه داشتن این کشور در برجام نادرست و به معنای انفعال و تسلیم شدن در برابر بازی روانی ترامپ است.

Published in سیاسی

روسا و مدیران شرکت ها و کارخانه های ایرانی شرکت کننده در پانزدهمین نمایشگاه ساختمان ارمنستان روز گذشته میهمان ضیافت نهار سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان بودند.

Published in اقتصادی

مراسم اهدای جوایز و اعلام برندگان نهایی نودمین دوره جوایز اسکار (2018) با اجرای جیمی کیمل کمدین و مجری آمریکایی در «دالبی تئاتر لس‌آنجلس» آمریکا برگزار شد.

Published in فرهنگ و هنر

وزیر امور خارجه با بیان این که ما همیشه با نخبگان غیردولتی آمریکایی گفت و گو داشته ایم، اظهار داشت که با جان کری در مورد سیاست های ترامپ در خصوص برجام و واکنش مناسب در قبال این سیاست ها برای منزوی کردن ترامپ، گفت و گو کرده است.

Published in سیاسی

رئیس جمهوری سوریه گفت: اتهام های غرب مبنی بر استفاده از سلاح شیمیایی بهانه ای برای حمله به ارتش سوریه بوده، همان گونه که پیشتر با این ترفند فرودگاه الشعیرات بمباران شد.

Published in سیاسی

ژان ایو لودریان وزیر خارجه فرانسه برای گفت وگو با مقام های ایران درخصوص مهمترین مسائل منطقه ای و بین المللی و همچنین روابط دوجانبه وارد تهران شد.

Published in سیاسی

روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه تاکید کردند که برای بنای روابطی مستحکم و باثبات میان دو کشور مصمم هستند و همه تلاش خود را در مسیری که می تواند تامین کننده منافع دو ملت باشد، متمرکز خواهند کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։