فا
Items filtered by date: دوشنبه, 20 فروردين 1397 - آلیک آنلاین

سازمان امور مالیاتی، عوارض خروج از کشور را برای هر مسافر از تمامی مرزهای کشور برای بار اول 220 هزار تومان را ابلاغ کرد.

Published in اقتصادی

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ایران اسلامی در مسیر کسب فناوری علمی به راه خود ادامه خواهد کرد، به آمار دستاوردهای ارزنده کشور در حوزه فناوری هسته ای اشاره و خطاب به ملت ایران اظهار داشت: پیام روشن دستاوردهای هسته ای، چرخش سریعتر و دقیقتر صنعت هسته ای در دولت یازدهم و دوازدهم است.

Published in سیاسی

با حضور رئیس جمهور و در روز ملی فناوری هسته‌ای ۸۳ دستاورد جدید و اقتدارآفرین هسته‌ای رونمایی و افتتاح شد.

Published in سیاسی

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: نقل قول منتشر شده در فضای مجازی درباره مسدودسازی شبکه اجتماعی تلگرام در 20 فروردین صحت ندارد و برخی شبکه های اجتماعی در شهرهای دیگر مغرضانه این مطلب را به نقل از محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات بازنشر می دهند.

Published in اجتماعی
دوشنبه, 20 فروردين 1397 09:59

اعلام نرخ پایه بیمه شخص ثالث

نرخ پایه حق بیمه شخص ثالث در سال‌ 97 برای پوشش تعهدات بدنی (دیه) تا سقف سه میلیارد و 80 میلیون ریال و برای تعهدات مالی تا میزان 77 میلیون ریال تعیین شد.

Published in اجتماعی

سناتور بن کاردین با تایید پایبندی ایران به توافق هسته ای گفت که خروج آمریکا از برجام «اشتباهی» است که باعث انزوای جهانی ایالات متحده می شود.

Published in سیاسی

در سال گذشته میلادی، روسنفت و شرکت ملی نفت ایران برای همکاری در چند پروژه راهبردی در ایران با ارزشی تا سقف ۳۰ میلیارد دلار، به توافق اولیه دست یافتند.

Published in اقتصادی

مقام‌های کره شمالی به همتایان آمریکایی خود گفته‌اند که رهبری این کشور آماده مذاکره درمورد خلع سلاح اتمی است.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با بیان این که بکار گیری سلاح شیمیایی توسط هر طرف و در هر جای جهان به شدت محکوم است، گفت: ادعاها درباره استفاده ارتش سوریه از این سلاح ها غیر منطقی و توطئه آمیز است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։