فا
Items filtered by date: شنبه, 27 مرداد 1397 - آلیک آنلاین
شنبه, 27 مرداد 1397 14:47

کوفی عنان درگذشت

کوفی عنان، دبیرکل سابق سازمان ملل امروز شنبه در سن ۸۰ سالگی در کشورش غنا پس از سپری کردن یک دوره کوتاه بیماری درگذشت.

Published in سیاسی

سید کاظم سجادی ضمن اشاره به ارتقای سطح همکاری های دو کشور در حوزه شهرسازی خواستار تماس و رایزنی فعال مقام ها و مسئولین ایرانی و ارمنی برای انتقال تجربیات و تبادل نظر در امور فنی و مهندسی شهری گردید.

Published in اقتصادی

تا زمانی که صاحبان صنایع از نوآوری‌ها و توانایی‌های دانشجویان اطلاعی ندارند نمی‌توان از آنها انتظار داشت که برای تامین نیاز خود به سراغ دانشگاه آیند.

Published in اجتماعی

وزارت امور خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای ضمن اعلام اینکه محموله دوم سوخت هسته ای برای ارسال به ایران آماده شده، افزود که این کشور به برجام پایبند است و به تمام تعهدات خود در چارچوب این توافق بین المللی عمل می کند.

Published in سیاسی

همایون حائری معاون برق و انرژی وزیر کشورمان روز گذشته با آرتور گریگوریان وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان دیدار و گفت و گو نمودند.

Published in اقتصادی

سفارت جمهوری اسلامی ایران در تفلیس در پی هتک حجاب چند مسافر ایرانی در فرودگاه این شهر هنگام چک امنیتی مسافران، مراتب اعتراض شدید خود را به وزارت امور خارجه گرجستان اعلام کرد.

Published in سیاسی
شنبه, 27 مرداد 1397 09:52

عزت سینمای ایران درگذشت

عزت الله انتظامی بازیگر کهنه کار سینمای ایران صبح روز گذشته دار فانی را وداع گفت.

Published in فرهنگ و هنر

تیم ملی فوتبال ایران در تازه ترین رده بندی برترین تیم های ملی جهان از سوی فدراسیون بین المللی فوتبال با پنج پله صعود در رده سی و دوم قرار گرفت و جایگاه نخست خود را نیز در قاره کهن از استرالیا پس گرفت.

Published in ورزشی

وانگ یی وزیر امور خارجه چین روز گذشته در تماس تلفنی با محمدجواد ظریف همتای ایرانی خود، ضمن حمایت مجدد از برجام، بر گسترش همکاری‌ها با تهران تأکید کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։