فا
Items filtered by date: شنبه, 13 مرداد 1397 - آلیک آنلاین

جزئیات سیاستهای مورد اشاره که در جلسه امروز به تصویب رسید، در جلسه فردا هیات دولت مورد بحث و بررسی قرار گرفته و به تصویب می رسد و پس از آن رئیس کل بانک مرکزی روز دوشنبه و در آستانه عملیاتی شدن این سیاستها، جزئیات آن را به اطلاع مردم خواهد رساند.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام کرد: پنج فروند هواپیمای جدید خریداری شده از شرکت ای تی آر (ATR)، ساعت 9 صبح فردا (چهاردهم مرداد) در فرودگاه مهرآباد به روی زمین می نشینند.

Published in اقتصادی

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی‌های برنامه ‌ریزی ‌شده احتمالی امروز ۱۳ مرداد ماه ۹۷ جدول جدیدی منتشر کرد.

Published in اجتماعی

با تشدید نبرد تجاری میان چین و آمریکا، شرکت نفتی ساینوپک چین اعلام کرد خرید نفت از آمریکا را متوقف کرده و برنامه خرید را به تاخیر انداخته است.

Published in اقتصادی

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل تاکید کرد که مذاکره با آمریکا هرگز تابو نبوده اما موقع‌شناسی و اقتدار دو رکن هر مذاکره دیپلماتیک است.

Published in سیاسی

دستگاه دیپلماسی ایران در جریان اجلاس وزیران امور خارجه آسه آن روزهای پرکاری را برای رایزنی های دوجانبه به ویژه در موضوع برجام و مسائل منطقه ای و بین المللی را در سنگاپور مورد پیگیری قرار داد.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی در گفت وگو با همتایان خود در جنوب شرق آسیا تاکید کرد این بلوک اقتصادی می تواند بر تجارت آزاد با اتحادیه اروپا حساب کند.

خبرگزاری 'آپا' یکی از خبرگزاری های فعال و اصلی کشور آذربایجان است و در برخی کشورها، از جمله ایران دفتر نمایندگی دارد.

Published in سیاسی

ماریا زاخاروا در کنفرانسی خبری گفت: باید رو راست باشیم، زمان آن رسیده است که به جای کلاه سفید ها، این افراد را «نقاب سفیدها» بنامیم.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։