فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 18 مرداد 1397 - آلیک آنلاین

سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان روز گذشته با آرتور گریگوریان وزیر زیرساخت‌ های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان دیدار و در خصوص همکاری های دو کشور بویژه در بخش های انرژی گفتگو نمودند.

Published in اقتصادی

فرمانده ستاد مرکزی ارتش آمریکا گفت که بخش عمده فعالیت‌های ایران در آب‌های تنگه هرمز را مرتبط با نیروهای قدس سپاه پاسداران و فرمانده آن‌ها سرلشکر قاسم سلیمانی می‌داند.

Published in سیاسی

سازمان اطلاعاتی ارمنستان روز گذشته اعلام کرد هنریک آبراهامیان، برادر نخست وزیر سابق این کشور را به اتهام خرید و در اختیار داشتن غیرقانونی تعدادی سلاح بازداشت کرده است.

Published in سیاسی

یک مقام مسئول در سفارت ایران در لندن تایید کرد که حساب بانکی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن که به دلیل تحریم ها مسدود شده بود، مجددا افتتاح شده است.

استانداری تهران تصمیم گرفت ساعت شروع کار دستگاه‌های مستقر در استان به استثنای دستگاه‌های خدمات‌رسان و موارد خاص تهران از ۲۰ مرداد تا پایان ماه، ۶:۳۰ صبح اعلام شود.

Published in اجتماعی

غلامعلی خوشرو گفت: بر این باور هستیم که هر یک از اعضای جامعه بین المللی وظیفه دارند که در مقابل بی قانونی و عدم رعایت حاکمیت قانون در روابط بین الملل توسط آمریکا بویژه از طریق بی اثر کردن چنین اقدامات غیر مسئولانه، ایستادگی کند.

Published in سیاسی

سخنگوی رسمی وزارت خارجه عراق گفت: در حالی که وزارت خارجه عراق از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از عراق در نبرد علیه تروریسم قدردانی می‌کند، از جامعه جهانی می‌خواهد که برای بازداشتن آمریکا از ادامه تحریم‌ها علیه ایران، فشار بیاورد.

Published in سیاسی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه استیضاح علی ربیعی به برخی افراد اتهاماتی زده شد که ما نمی گذاریم این رویه ادامه پیدا کند و حتما به آن رسیدگی می کنیم.

Published in سیاسی
پنج شنبه, 18 مرداد 1397 09:46

طوفان ژاپن را درنوردید

موجی از گردبادهای ویران کننده به همراه طوفان شدید 'شان شان' از روز گذشته بخش های زیادی از ژاپن را در نوردید و شمار زیادی از پروازهای داخلی و خارجی این کشور را لغو کرد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։