فا
Items filtered by date: سه شنبه, 12 شهریور 1398 - آلیک آنلاین

فیفا اسامی نامزدهای نهایی کسب جوایز بهترین‌های سال (The BEST)  در بخش زنان و مردان را اعلام کرد.

Published in ورزشی

نمایندگان مردم در خانه ملت به علی اصغر مونسان و محسن حاجی میرزایی رأی اعتماد دادند.

Published in سیاسی

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی گفت: برخی اقدامات اخیر ارتش به دلایل خاص امنیتی و ملاحظات اطلاعاتی منعکس نشد که برای حفظ مصالح نظام، این روند در برخی اقدامات مهم و محرمانه ادامه خواهد داشت.

Published in سیاسی

براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در این دیدار مقرر شده است تا تیگران سرکیسیان، دبیرکل اتحادیه اقتصادی اوراسیا به زودی سفری به تهران داشته باشد.

آرمان باباجانیان با تاکید به اینکه غرب باید به سیاست های تهران و ایروان برای گسترش روابط احترام بگذارد گفت: همواره در تعامل با کشورهای غربی بر این موضوع تاکید داشته ایم که ایران کشور دوست ارمنستان است و گسترش روابط با تهران در حوزه های مختلف برای ایروان اهمیتی فراوانی دارد.

Published in سیاسی

جانسون با انتشار اولتیماتیوم نهایی خود درباره بریگزیت به نمایندگان مخالف پارلمان هشدار داد اگر مجلس عوام همچنان بخواهد از بریگزیت بدون توافق ممانعت به عمل آورد خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام طی ماه آینده خواهد شد.

Published in سیاسی

رئیس جمهوری با بیان اینکه مسیر استراتژی ما بر دو پایه مقاومت داخلی و دیپلماسی فعال استوار است، گفت: بدون مقاومت داخلی راه به جایی نمی بریم و بدون دیپلماسی فعال هم مسیر و راه ما دشوار خواهد بود؛ بنابراین پایه اصلی استراتژی ما این بود که ملت ما روی پای خود بایستد.

Published in سیاسی

کارن خانلری گفت: وزارت آموزش و پرورش با چالش‌ها و مشکلات فراوانی روبروست و حل این مشکلات عزم ملی و همگانی همه دستگاه‌ها را می‌طلبد.

Published in اجتماعی

لاوروف با اشاره به زمینه های گفت و گوی خودش با وزیر امور خارجه ایران از جمله ضرورت حفظ برجام، ابتکار فرانسه در میانجیگری و سیاست سازنده او در تلاش برای کاهش تنش ها را ستود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։