فا

سید کامل تقوی نژاد معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان مالیات ایران که به منظور مذاکره با مقام های گمرگی و مالیاتی ارمنستان به ایروان سفر کرده است، برای بررسی مشکلات تجار و فعالان اقتصادی ایرانی مقیم این کشور، روز گذشته با آنان دیدار و گفت وگو کرد.

سید کامل تقوی نژاد معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان مالیاتی ایران که در راس هیاتی اقتصادی به ارمنستان سفر کرده است با وارتان هاروتونیان رئیس کمیته درآمدهای دولتی ارمنستان دیدار کرد.

بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس روز گذشته در اظهاراتی در اندیشکده چتم هاوس گفت که در پی رایزنی با برخی نمایندگان کنگره آمریکا، تردید ندارد که برجام حفظ خواهد شد.

معاون نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل، برنامه موشکی کشورمان را دفاعی و مذاکره ناپذیر دانست و گفت: فعالیت‌های موشکی‌ با تمام قدرت و براساس برنامه دفاع ملی ادامه خواهد داشت.

محمدجواد ظریف شامگاه دیشب و در جمع ایرانیان مقیم آفریقای جنوبی افزود: این روزها که بار دیگر زمزمه های نامناسبی از سوی برخی تازه واردها در عرصه سیاست شنیده می شود، لازم است یک بار دیگر یادآوری برای خود داشته باشیم که جمهوری اسلامی ایران به یمن حضور پرافتخار و پرصلابت مردم در 40 سال گذشته توانست همه فسادها، تحریم ها، جنگ ها و تجاوزها را با سربلندی پشت سر بگذارد.

آرام آنانیان، مدیرعامل خبرگزاری «آرمن پرس» ارمنستان، اصفهان را خطه ای متفاوت با ویژگی های خاص تاریخی و فرهنگی ذکر کرد و گفت: در این شهر عطر تاریخ و فرهنگ حس می شود و وجود جاذبه ها و جلوه های تاریخ و فرهنگ، همزیستی مسالمت آمیز ادیان از جمله مسیحیان ارمنی، جلوه ای متفاوت به اصفهان بخشیده است.

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: سیاست های دولت ترامپ در جهان منزوی است و می بینیم نزدیک ترین متحدان آن برابر سیاست های ضد برجامی و تلاش های آن برای تداوم بدعهدی ایستادند.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از تقدیم هفتمین گزارش در خصوص اجرای برجام به مجلس خبر داد.

کیارش اقبالی سرشت عکاس ایرانی، یکی از سه جایزه دومین مسابقه عکس دانشجویی "آرمان‌های توسعه پایدار" را برنده شد. این مسابقه از سوی مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در توکیو و دانشگاه سوفیا در ژاپن برگزار گردید.

صفحه1 از457

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։