فا

ژرژیک آبرامیان، نماینده مسیحیان ارمنی حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تعبیر تخفیف در اعدام قاچاقچیان مواد مخدر را اشتباه دانست و گفت: نگاه و رویکرد به تعاریف قاچاق و قاچاقچی مقداری کارشناسی‌تر شده است.

گریگور چیفتچیان، اسقف اعظم ارامنه آذربایجان با بیان اینکه توجه نظام جمهوری اسلامی به اقوام و ادیان باید در عرصه جهانی بازگو شود، گفت: در حال حاضر ایران به محلی برای نشان دادن اخوت بین ادیان توحیدی تبدیل شده است.

شرکت توزیع برق تهران به‌منظور سهولت اطلاع از وضعیت قطعی‌های برق در هر منطقه، به‌جای انتشار جدول روزانه، اقدام به تهیه و انتشار یک جدول ثابت به‌منظور اعلام جزئیات محدودیت‌های بار شبکه کرد.

دو تیم ملی کرواسی و فرانسه در دیدار نهایی جام جهانی روسیه امشب و از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه لوژنیکی مسکو برابر هم به میدان خواهند رفت.

توماس مونیه در دقیقه چهار و ادن هازارد در دقیقه 82 برای تیم ملی بلژیک برابر انگلیس گلزنی کردند و عنوان سومی را برای تیمشان به ارمغان آوردند.

روبیک جانانه،  رییس شورای خلیفه گری کل ارامنه آذربایجان با اشاره به اینکه مراسم قره کلیسا با تامین امکانات هر ساله باشکوه تر از سال های قبل برگزار می شود، گفت: مسئولان استانی و شهرستانی امکانات رفاهی، امنیتی و انتظامی مطلوبی را برای زایران فراهم می کنند.

رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیسان جمهوری ترکیه و روسیه طی گفت و گوی تلفنی بر ضرورت حفظ یکپارچگی سیاسی و تمامیت ارضی سوریه تاکید کردند.

روابط عمومی قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی نودشه استان کرمانشاه در عصر روز گذشته (شنبه ۲۳ تیر ماه) خبر داد.

رئیس جمهور در «گزارش به مردم»، تاکید کرده است: اینک با تلاش مسئولان اجرایی و بر اساس بررسی مجموع گزارش‌ها می‌توان از احتمال یک فساد هماهنگ از طریق مشارکت چند نفر از کارگزاران دولتی، یک شرکت رایانه‌ای و چند شرکت واردکننده خودرو سخن گفت.

صفحه1 از644
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։