فا

ساعت رسمی کشور ساعت 24 فردا (یکم فروردین سال 1398) یک ساعت به جلو کشیده می‌شود.

ظریف در توییتی به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت نوشت: ایرانیان هرگز اجازه نمی‌دهند که دیگران درباره سرنوشتشان تصمیم بگیرند.

به منظور بررسی مسائل و مشکلات آژانس های توریستی و گردشگری ایرانی فعال در ارمنستان جلسه ای با حضور سفیر کشورمان در ایروان و روسای این آژانس‌ها در محل سفارت برگزار شد.

نور سلطان نظربایف 79 ساله رئیس جمهوری قزاقستان پس از حدود 30 سال در دست داشتن قدرت، روز گذشته در اظهاراتی تلویزیونی استعفای خود را از این سمت اعلام کرد.

اسقف اعظم سيبوه سرکيسيان خليفه ارامنه تهران از سوی خود، جامعه ارامنه، شورا و مجمع خليفه گری پيامهای تبريکی به مناسبت حلول سال 1398، به مقام معظم رهبری حضرت آيت الله العظمی سيدعلی خامنه ای، رياست محترم جمهوری اسلامی ايران، جناب آقای دکتر روحانی،رياست محترم مجلس شورای اسلامی آقای دکتر لاريجانی، رياست محترم قوه قضائيه حضرت آيت الله رئيسی و حضرت آيت الله صادق آملی لاريجانی رياست محترم مجمع تشخيص مصلحت نظام ارسال نموده و از خداوند منان توفيق روزافزون و سالی پربار مسئلت نموده است.

مدیر اندیشکده مطالعات شرق آسیای ارمنستان: واشنگتن در پی مانع تراشی در مسیر همکاری ایران - ارمنستان است

رئیس فراکسیون امید با ابراز امیدواری از اینکه مجمع تشخیص مصلحت نظام لوایح مرتبط با FATF را بر اساس منافع ملی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار دهد، گفت که فرض بر آن است که تمامی تصمیمات و اقدامات در جهت کاهش مشکلات اقتصادی و رونق آن باشد، لذا مهم آن است که تصمیم گیری مجمع تشخیص مصلحت درباره دو کنوانسیون مرتبط با FATF بر اساس منافع ملی باشد.

اتحادیه اروپا روز دوشنبه در پایان پنجمین دور گفت وگوها با ایران درخصوص بحران یمن، در بیانیه‌ای اعلام کرد که طرف‌ها بر اهمیت اجرای فوری توافقنامه استکهلم به ویژه آتش بس در بندر الحدیده یمن تاکید کردند.

صفحه1 از862
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։