فا

مسئله ارمنی

Items filtered by date: سه شنبه, 19 دی 1396 - آلیک آنلاین

حضرت آیت الله خامنه ای، ریشه تمام دشمنی ها و توطئه ها بر ضد ملت ایران را «انقلاب اسلامی» دانستند و تأکید کردند: تمام حرکات ناکام دشمن در این چهل سال، در واقع پاتک به انقلاب است، زیرا انقلاب حضور سیاسی دشمن را ریشه کن کرد.

Published in سیاسی

 سخنگوی اتحادیه اروپا اعلام کرد که فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی این اتحادیه روز پنجشنبه 11 ژانویه (21 دی ماه) در بروکسل میزبان نشستی با حضور وزیران امور خارجه سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان و جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

Published in سیاسی

کارن خانلری، عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت:هرچند منابع مالی دولت محدود است، اما برای تداوم رضایمندی مردم و آرامش جامعه، باید اعتبارات پایداری به نظام سلامت اختصاص داده شود.

Published in اجتماعی

سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد موضع دبیرکل این سازمان درباره برجام را بسیار روشن دانست و گفت: همه طرف ها باید برای پشتیبانی و ادامه این توافق کمک کنند.

Published in سیاسی

به مناسبت آغاز سال جدید و میلاد عیسی مسیح (ع)، مراسم جشن و ضیافت شامی به ابتکار شهرداری تهران و با حضور جمعی از نمایندگان جوامع مسیحی ایران برگزار شد.

Published in اجتماعی

وزارت حمل و نقل چین امروز با انتشار بیانیه ای ضمن تایید کشف یک جسد در نزدیکی محل برخورد نفتکش ایران با یک کشتی باربری هنگ کنگ، اعلام کرد دایره جستجو برای روشن شدن وضعیت زنده بودن یا نبودن ملوانان این کشتی شامل 30 ایرانی و دو بنگلادشی گسترش یافته است.

Published in سیاسی

رئیس دوره ای شورای امنیت سازمان ملل متحد از پایبندی ایران به تعهدات برجامی استقبال کرد.

Published in سیاسی

قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان، به همراه رئیس و تنی چند از اعضای شورای شهر اصفهان به دیدار سیپان کاشجیان پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران رفت.

Published in اجتماعی

همزمان با آغاز سال جدید میلادی، دکترجواد نظریان مدیر آموزش و پرورش منطقه 6 به همراه اعضای شورای معاونین، از خلیفه گری ارامنه تهران بازدید کرده و با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه  تهران به گفت و گو پرداختند.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։