فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: سه شنبه, 21 شهریور 1396 - آلیک آنلاین

هزینه تجهیز و مرمت ساختمان این موزه توسط خانواده آرام بازیکیان که یکی از یتیمان پرورش یافته در این یتیم خانه بوده است پرداخت شده است.

Published in اجتماعی

تیم ‌ملی والیبال ایران موفق شد در نخستین دیدارش از رقابت های والیبال جام بزرگ قهرمانان جهان ۲۰۱۷ که در ژاپن برگزار می‌شود با نتیجه سه بر دو ایتالیا را شکست دهد.

Published in ورزشی

محمد رستمی: فناوری ساخت این دستگاه تا کنون در اختیار کشورهایی مانند هلند، فرانسه، ژاپن، آمریکا و آلمان بوده است و ایران ششمین کشور صاحب این فناوری به شمار می‌رود.

Published in اقتصادی

وزیر خارجه اسبق فرانسه برحمایت پاریس از تداوم برجام تاکید کرد وگفت: آینده مملو از فرصتهایی است که تهران و پاریس می توانند از آن استفاده کنند؛ امروز فضای بهتری برای توسعه مناسبات دو کشور ایجاد شده است.

Published in سیاسی

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت که اوایل بحران سوریه به ایران سفر کرده و با (آیت‌الله) سید علی خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی ایران دیدار کرده است.

Published in سیاسی

رهبر انقلاب اسلامی با انتقاد از اکتفا کردن دبیرکل سازمان ملل به محکوم کردن جنایات در میانمار افزودند: مدعیان حقوق بشر که گاهی برای مجازات یک مجرم در یک کشور، جنجال و هیاهو می‌ کنند، در مقابل کشتار و آواره شدن ده ها هزار نفر از مردم میانمار، هیچ عکس‌ العملی نشان نمی‌دهند.

Published in سیاسی

وزیر خارجه اسبق فرانسه با بیان اینکه شاهد لحظه ای استراتژیک در اجرای توافق برجام هستیم گفت: امضاکنندگان برجام نفع شان در اجرای تعهدات خود و اجرای توافق هسته ای است.

Published in سیاسی

یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در کنفرانس خبری روز گذشته در واکنش به اظهارات اخیر نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل، گفت: ما در زبان پادمانی چیزی بنام سایت مظنون نداریم و بر اساس رویه استاندارد آژانس کار می کنیم.

Published in سیاسی

اعضای شورای امنیت پس از بحث و بررسی قطعنامه پیشنهادی آمریکا علیه کره شمالی، به اتفاق آرا به افزایش تحریم ها علیه این کشور رای مثبت دادند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։