فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: سه شنبه, 12 دی 1396 - آلیک آنلاین

محمد باقر نوبخت امروز در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران با بیان اینکه بین اعتراض و اغتشاش مرز باریکی وجود دارد و قانون مرز را مشخص می کند گفت: اعتراض به عنوان یک حق شهروندی است و دولت پایبندی خود را به آن نشان داده است اما  حساب اغتشاش گران با افراد معترض در همه کشورها از جمله ایران جداست و البته برخورد با اغتشاش گران باید در چارچوب قانونی باشد.

Published in سیاسی

در آستانه سال نوی میلادی برای بررسی نقش ارامنه در تحولات ایران و دغدغه‌هایی که در حال حاضر با آن‌ها مواجه هستند، روزنامه «آسمان‌آبی» در شماره 536 خود مورخ 10 دی 1396، با روبرت بگلریان، نماینده سابق ارمنی‌های اصفهان و جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت‌وگو کرده‌است که متن کامل آن را در ادامه می‌خوانیم.

Published in اجتماعی

رییس انجمن دوستی ایران و ارمنستان گفت: متأسفانه با وجود روابط گرم سیاسی ایران و ارمنستان، ارتباط تجاری و اقتصادی این دو کشور ضعیف است.

Published in اقتصادی

آیین 'عشای ربانی' سال نو میلادی روز گذشته از سوی مسیحیان ارتدوکس در اصفهان برگزار شد.

رییس‌ جمهور در پیام تبریکی به هموطنان مسیحی به مناسبت آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی تاکید کرد که "ما به ایرانی که خانه همه ایرانیان اعم از مسلمان، مسیحی، یهودی و زرتشتی است افتخار می‌کنیم و احترام به همه ادیان الهی را آموزه گرانقدر اسلام رحمانی می‌شناسیم".

Published in سیاسی
سه شنبه, 12 دی 1396 12:43

«یه وا» در پالم اسپرینگز

بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم پالم اسپرینگز در بخش ویژه فصل جوایز میزبان «یه وا» خواهد بود.

Published in فرهنگ و هنر

قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به بازنگری انجام شده در طرح ترافیک پایتخت، گفت: براساس طرح جدید شهرداری تهران، حداقل عوارض برای ورود به محدوده طرح ترافیک 9 هزار و 600 تومان و حداکثر آن 36 هزار تومان پیشنهاد شده است.

Published in اجتماعی

مقام معظم رهبری، شب شنبه به مناسبت تولد حضرت عیسی مسیح(ع)، به صورت سرزده از خانواده شهید آرمن آودیسیان دیدار کردند.

Published in اجتماعی

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، عربستان سعودی را متهم به دست داشتن در ناآرامی های اخیر در ایران کرد. وی در عین حال گفت: جای نگرانی نیست و آنچه در حال وقوع است چند روز دیگر پایان می یابد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։