فا

فرهنگ و هنر

یکشنبه, 20 اسفند 1396 11:41

کارن خانلری با تسلیت درگذشت هفتوان: لوون هفتوان جهان‌بینی منحصر به فرد و قابل ستایشی داشت

کارن خانلری، نماینده مردم ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی، فقدان لوون هفتوان را بزرگ و غیرقابل باور دانست و گفت: او نه تنها هنرمند خوبی بود بلکه تفکر و جهان‌بینی منحصر به فرد و قابل ستایشی داشت.

«آلیک» - نماینده مردم ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی، فقدان لوون هفتوان را بزرگ و غیرقابل باور دانست و گفت: او نه تنها هنرمند خوبی بود بلکه تفکر و جهان‌بینی منحصر به فرد و قابل ستایشی داشت.

کارن خانلری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با ابراز تاسف از فوت لوون هفتوان بازیگر و هنرمند ارامنه، گفت: این هنرمند عزیز و دوست داشتنی در سن 51 سالگی درحالی که توانمندی‌های بسیاری در عرصه هنر کسب کرده و آن‌ها را به جوانان می‌آموخت چشم از جهان فرو بست.

نماینده مردم ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به یقین وی یکی از نخبگان جامعه ارامنه به شمار می‌رفت که سفر به کانادا و کسب تجربه در حوزه سینما و تئاتر موجب شد با کوله باری از تجربه به سرزمین خود بازگردد و موفقیت‌های خوبی کسب کند.

وی خبر فوت این هنرمند را بسیار تاسف‌بار خواند و گفت: این خبر همه ما را متاسف کرد چراکه کارهای مهم بسیاری مانده بود که باید به سرانجام می‌رساند اما مرگ زودرس مانع از این مسئله شد.

خانلری اضافه کرد: اگرچه جامعه ارامنه هنرمندان بسیاری دارد اما هر فرد به ویژه لوون هفتوان جایگاه خودش را دارد چراکه او نه تنها هنرمند خوبی بود بلکه تفکر و جهان‌بینی منحصر به فرد و قابل ستایشی داشت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با ابراز امیداواری از اینکه جوانان بتوانند تا حدودی جای وی را پر کنند فقدانش را بزرگ و غیرقابل باور عنوان کرد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։