فا

فرهنگ و هنر

دوشنبه, 12 شهریور 1397 13:03

تندیس زاون قوکاسیان در میدان جلفای اصفهان رونمایی می شود

تندیس زنده یاد زاون قوکاسیان امروز دوشنبه ۱۲ شهریور در حاشیه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ساعت ۱۷ در میدان جلفای شهر اصفهان رونمایی می شود.

«آلیک» - تندیس زنده یاد زاون قوکاسیان در حاشیه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در میدان جلفای شهر اصفهان رونمایی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، تندیس زنده یاد زاون قوکاسیان امروز دوشنبه ۱۲ شهریور در حاشیه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ساعت ۱۷ در میدان جلفای شهر اصفهان رونمایی می شود.

حسن موذنی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان با اشاره به رونمایی از تندیس زاون قوکاسیان بیان کرد: تندیس زاون قوکاسیان از سینماگران و پژوهشگران فقید این عرصه به دست جعفر نجیبی ساخته شده، این تندیس یک و نیم برابر مقیاس واقعی است و از جنس فایبرگلاس و ژتیمه کریستال ساخته شده است.

وی در پایان گفت: این تندیس در میدان جلفای شهر اصفهان و همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان رونمایی می شود.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان تا ۱۴ شهریور ماه در اصفهان ادامه دارد.

 

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։