فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397 - آلیک آنلاین

سید عباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه و رییس تیم کارشناسی مذاکره با اروپا گفت: از اروپایی‌ها انتظار داریم فضایی را فراهم کنند که شرکت هایشان تحت حمایت دولت‌هایشان با ایران فعالیت کنند.

Published in سیاسی

کارن خانلری با اشاره به تحصیل تنها ۱۵ درصد از دانشجویان به صورت رایگان، گفت: به یقین هیچ دولتی نمی‌تواند جوابگوی نیازهای ۴ تا ۵ میلیون نفر جمعیت دانشجویی کشور باشد و لذا باید تقویت کیفی مراکز آموزش عالی خصوصی و جلب مشارکت سرمایه‌گذاران جدی گرفته شود.

Published in اجتماعی

بهرام قاسمی: حضور ما در سوریه به درخواست دولت آن کشور بوده و هدف ما مبارزه با تروریسم است و تا زمانی که خطر تروریسم باشد و دولت آن کشور بخواهد ایران به کمک های خود ادامه می دهد.

Published in سیاسی

ایران روز گذشته اعلام کرد در نشست جمعه کمیسیون مشترک با حضور نمایندگان شش قدرت جهانی، ایران و اتحادیه اروپا برای بررسی شکایت ها درباره اجرای برجام شرکت خواهد کرد.

Published in سیاسی

رئیس اداره پارک ملی دریاچه ارومیه از زاد آوری قوچ و میش اصیل ارمنی در جزایر پارک ملی دریاچه ارومیه خبر داد.

Published in اجتماعی

آئین رونمایی از سرود تیم ملی فوتبال ایران که از سوی سالار عقیلی خوانده شد و بدرقه تیم کشورمان، عصر روز گذشته در تالار وحدت برگزار شد.

Published in ورزشی

در این مراسم از سوی اعضا و کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان پیراهن شماره ۱۲ تیم ملی به عنوان "یار دوازدهم تیم ملی" به رئیس جمهور اهدا شد.

Published in ورزشی

میگوئل آریاس کانیته کمیسیونر انرژی اتحادیه اروپا به همراه هیات همراه روز گذشته با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو کرد.

Published in سیاسی

قاسمی: بر اساس چارچوب های تعیین شده در اولین کمیسیون مشترک برجام بدون آمریکا که روزهای آینده به پیشنهاد ایران برگزار می شود تنها موضوعات مرتبط با برجام میان جمهوری اسلامی ایران و سایر طرف ها بررسی خواهد شد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։