فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 02 خرداد 1397 - آلیک آنلاین
چهارشنبه, 02 خرداد 1397 12:29

ستیز ترامپ با همپیمانان اروپایی

سیاست خارجی دولت جدید آمریکا بر خلاف دوران اوباما، در مدار ستیز با متحدان اروپایی قرار گرفته و این اختلافات در پی تصمیم اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور در خروج از برجام نمایان تر شده است.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 02 خرداد 1397 12:24

دشت شقایق - خراسان شمالی

Published in عکس منتخب

معاون اول بانک مرکزی روسیه از آغاز ارایه اسکناس های 100 روبلی یادبود جام جهانی در این کشور خبر داد.

Published in اقتصادی

سید حسین موسویان عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای و پژوهشگر دانشگاه پرینستون آمریکا، در مقاله ای نوشت: خواسته های مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا سیاست های چهل ساله واشنگتن در مورد ایران است که قبلا آزمایش شده و شکست خورده است.

Published in سیاسی

علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: پس از برجام توانسته ایم ایزوتوپ‌های پایدار را با کمک روسیه شروع به غنی سازی کنیم که قبل از برجام ما فقط اورانیوم را غنی سازی می‌کردیم و البته انتقال فناوری در این باره نیز در حال انجام است.

Published in سیاسی

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: حضور مستشاری ایران در عراق و سوریه به درخواست دولت های قانونی این کشورها و با هدف مبارزه با تروریسم است.

Published in سیاسی

مهدی آذرپیشه، محمود باقری کاظم‌آبادی، جواد بردبار شیرامین، محمد جعفری و سید محمدعلی حدادنژاد افرادی هستند که به بهانه ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تحریم شده اند.

Published in سیاسی

در این مراسم الهه منصوریان قهرمان ووشو، مهدی زمانی قهرمان تیراندازی جانبازان به نمایندگی از فدراسیون جانبازان و معلولین، فرشته کریمی به نمایندگی از بانوان قهرمان فوتسالیست و بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری کشور در سخنانی به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پیرامون موضوعات و مسائل مختلف مرتبط با ورزش قهرمانی کشور پرداختند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։