فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: سه شنبه, 08 خرداد 1397 - آلیک آنلاین

نیکول پاشینیان: ایران می تواند ارمنستان را به عنوان یک شریک سیاسی و اقتصادی قابل اعتماد برای خود تلقی کند و فکر می کنم که جمهوری اسلامی ایران نیز باید موضع خود را در آینده نزدیک در این راستا به صراحت اعلام کند.

Published in سیاسی

رئیس موسسه شرق شناسی آکادمی علوم ارمنستان ایران را دژی محکم در برابر تروریسم در خاورمیانه توصیف و تاکید کرد به رغم تلاش برخی قدرت ها برای تضعیف نقش موثر ایران در منطقه، تروریست ها توان آن را ندارند که در برابر این دژ به پیش بروند.

Published in سیاسی

با گذشت سه هفته از تصمیم رئیس جمهوری آمریکا برای خروج از برجام، اکنون به نظر می‌رسد گام‌های اتحادیه اروپا برای حفظ این توافق عینیت بیشتری یافته و با همگرایی آرا و اطمینان از وجود اراده سیاسی لازم، این تلاش‌ها به سمت و سویی تازه هدایت شده است.

Published in سیاسی
سه شنبه, 08 خرداد 1397 11:48

خیز اروپا برای نجات برجام

پس از خروج آمریکا از برجام، اتحادیه اروپا نقش تعیین کننده ای درحفظ یا زوال این توافق دارد؛ عملکردی که البته به پرستیژ و اعتبار این اتحادیه 28 عضوی گره خورده است.

Published in سیاسی

خصلت های خوب ارامنه نه تنها در تعامل و رفتار با دیگران نمود پیدا می کند بلکه با زندگی حتی کوتاه مدت در این کشور می توان به یکسری نکات مهم آموزنده پی برد.

Published in اجتماعی

ژرژیک آبرامیان، نماینده ارامنه اصفهان و جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی حفظ وحدت و انسجام ملی را راهبرد پیروزی ایران دانست و گفت: اگر این راهبرد در تمام سطوح بین همه آحاد ملت، گروه های سیاسی، اقوام وادیان مختلف نهادینه شود، همه توطئه های دشمن و حتی فشارهای اقتصادی آنها به نتیجه نخواهد رسید.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا روز گذشته با تاکید بر عزم دولت‌های اروپایی برای حفظ برجام، گفت: توافق هسته ای نه از منظر تامین منافع اقتصادی بلکه از لحاظ امنیتی برای اروپا مهم است.

Published in سیاسی

قاسمی در پاسخ به پرسشی پیرامون حکم اخیر دادگاه نیویورک و ارتباط حوادث 11 سپتامبر با ایران گفت: جمهوری اسلامی همواره صدور احکام غیابی، مغرضانه، سیاسی و بدون پایه و اساس مراجع قضایی آمریکا علیه ایران را شدیدا محکوم کرده و صدور این گونه احکام فرامرزی و غیرقانونی را مردود اعلام کرده است.

Published in سیاسی
سه شنبه, 08 خرداد 1397 09:23

ایران مغلوب ترکیه شد

تیم ملی فوتبال ایران که برای حضور در جام جهانی 2018 آماده می شود، شب گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی ترکیه رفت و دو بر یک مغلوب شد.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։