فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: دوشنبه, 13 اسفند 1397 - آلیک آنلاین

بهرام قاسمی گفت: در آینده ای نزدیک میزبان هیاتی از اتحادیه اروپا که در زمینه سازوکار ویژه مالی (ساحات) مسئولیت دارند؛ خواهیم بود. این هیات، هیات عالی رتبه کارشناسی اقتصادی و فنی خواهد بود.

Published in سیاسی

علیرضا جهانبخش ملی پوش ایرانی باشگاه برایتون بدنبال پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل هادرسفیلد، در نظرسنجی برگزار شده در حساب رسمی توییتر باشگاه عنوان بهترین بازیکن زمین را به خود اختصاص داد.

Published in سیاسی

هیلاری کلینتون، وزیر خارجه پیشین آمریکا هشدار داد که آمریکایی‌ها با بحران کامل در دموکراسی کشورشان مواجه هستند.

Published in سیاسی

پایگاه اطلاع‌ رسانی «KHAMENEI.IR» بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب را در نماهنگ «معطل اروپا نمانید» منتشر کرد.

Published in سیاسی

رؤسای ستاد ارتش‌های آمریکا و روسیه امروز (دوشنبه) در وین درباره عملیات در سوریه گفتگو خواهند کرد.

Published in سیاسی

قاسمی گفت: دولت‌های اروپایی و سرویس‌های امنیتی آنها حتماً بخوبی می‌دانند امنیتی که امروز در اروپا وجود دارد، مرهون تلاش‌های ایران بوده است.

Published in سیاسی

حسینعلی امیری گفت: دولت با استانی شدن انتخابات موافق است و شرایط عمومی و اختصاصی آن در لایحه جامع انتخابات پیش بینی شده است.

Published in سیاسی

نوبخت رئیس در صفحه توئیتر خود نوشت: با وجود کارشناسی بودن طرح دولت برای افزایش حقوق کارمندان و اشکالات متعدد اجرایی در مصوبه مجلس، اگر این مصوبه به قانون تبدیل شود، دولت با جدیت آن ‌را اجرا خواهد کرد.

Published in سیاسی

این افشاگری شب گذشته در حلقه برنامه تحقیقی "آنچه پنهان شده بزرگتر است" منتشر شد که به جنایت قتل جمال خاشقجی در کنسولگری عربستان در استانبول در تاریخ دوم اکتبر گذشته به دست تیم ترور سعودی می‌پردازد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։