فا

روبن مهرابیان: ایران در دوره تحریم های سخت غرب نیز تمام تلاش های لازم را برای حل مسائل مربوط به توسعه، پیشرفت و همچنین تقویت امنیت و توانمندی دفاعی خود متمرکز کرده بود.

انجمن ارامنه شیراز آمادگی خود را برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس اعلام کرد.

سازمان اسناد و كتابخانه ملی ایران با ۵۷ کتابخانه ملی و ۵۳ آرشیو ملی جهان و همچنین سه سازمان بین المللی (ایفلا، ایکا، یونسکو) همکاری دارد.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال کشور در مجلس شورای اسلامی معتقد است کشور‌هایی که فلسطین را فدای منافع خود می‌کنند، عاقبت خوبی نخواهند داشت.

نماینده مسیحیان ارمنی جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی معتقد است؛ فداکردن فلسطین به قمیت دوستی با اسرائیل، نوعی انحراف فکری است.

رییس پلیس راه کشور از آغاز طرح تابستانی پلیس در جاده‌های کشور خبر داد و گفت که این طرح تا ابتدای مهرماه ادامه خواهد داشت.

ژرژیک آبرامیان عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: حمله موشکی سپاه به داعش در واقع واکنش نرم جمهوری اسلامی بود و اگر نیاز باشد جواب سنگین‌تری به تروریست‌ها داده خواهد شد.

کمال قلیچدار اوغلو رهبر حزب جمهوریخواه خلق ترکیه، رجب طیب اردوغان رییس جمهوری این کشور را به نفوذ و دخالت در تصمیمات مراجع قضایی و صدور احکامی دور از عدالت متهم کرد.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از تغییر زمان برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور در پارلمان خبر داد.

صفحه1 از340

پربازدیدترین خبرها

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։