فا

زلزله‌ای به بزرگی 5.9 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 11:04 امروز پنجشنبه شهر کاکی در استان بوشهر را لرزاند.

نیروهای کرد شمال سوریه، محمد حیدر زمار آلمانی سوری تبار را که متهم به شرکت در طراحی حادثه 11 سپتامبر سال 2001 در آمریکاست، دستگیر کردند.

با تصمیم هیأت دولت، یورو جایگزین دلار در تکالیف ارزی شد و بانک مرکزی موظف شد نرخ برابری ریال را در مقابل یورو، مستمر اعلام و مدیریت کند.

محسن پورسیدآقایی گفت: هنوز بخشی از ثبت نام‌ها کامل نشده است و بنابراین به دلیل همراهی با مردم اجرای طرح ترافیک جدید به 15 اردیبهشت موکول شد.

سازمان امور مالیاتی با صدور اطلاعیه ای، میزان عوارض خروج از کشور را براساس قانون بودجه سال 97 اعلام و ابلاغ کرد.

تارنمای بلومبرگ در گزارشی نوشت که رئیس جمهوری فرانسه در سفر به واشنگتن از این فرصت برای متقاعد کردن همتای آمریکایی خود برای حفظ برجام استفاده خواهد کرد اما انتظار پیشرفت غیرمنتظره ای را ندارد.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه از ارائه نهمین گزارش سه ‌ماهه وزارت امور خارجه در خصوص اجرای برجام به مجلس شورای اسلامی خبر داد.

نمایندگان مجلس لایحه موافقتنامه همکاری بین ایران و ارمنستان درباره احداث و بهره‌برداری از نیروگاه های جریانی بر روی رودخانه ارس را تصویب کردند.

رئیس جمهور، ملت را بزرگترین پشتوانه نیروهای مسلح دانست و با تاکید بر اینکه ارتش و سپاه به هر سلاحی که برای دفاع نیاز داشته باشند تولید یا تهیه می کنیم، تصریح کرد: در سایه قدرت مشروع به ندای صلح پاسخ مثبت می دهیم و کشورهای منطقه بدانند اقتدار عاریه ای برای هیچ کشوری عزت نمی آفریند.

صفحه1 از579
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։