فا

رایزنان فرهنگی سفارتخانه های ایران که دیپلماسی سیاسی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران را در کشورهای خارجی نمایندگی می کنند روز سه شنبه 23 آبان از خلیفه گری ارامنه تهران بازدید کردند.

با قطعی شدن صعود آخرین تیم به جام جهانی 2018 روسیه، سیدبندی تیم ها مشخص شد.

این دفتر یادبود از روز گذشته گشایش یافته و امروز نیز جهت مراجعه عموم باز می باشد.

روز گذشته، سمیناری تحت عنوان «تحولات جدید و دورنمای ژئوپلیتیک منطقه» با همت موسسه ترجمه و تحقیق هور و همکاری انجمن ایرانی روابط بین الملل در باشگاه فرهنگی و ورزشی آرارات تهران برگزار گردید.

کمک رسانی به آسیب دیدگان زمین لرزه در مناطق آسیب دیده کرمانشاه با مشارکت دستگاه های امدادی و خدمات رسان و همچنین نیروهای مردمی، بسیج، سپاه و ارتش از زمان وقوع حادثه تا این لحظه همچنان ادامه دارد.

آرمن ایسرایلیان استاد دانشگاه دولتی ایروان، در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، از تمایل دولت ارمنستان برای پیوستن به مسیر ابتکاری ایران، موسوم به دالان بازرگانی جنوب-شمال خبر داد.

صبح روز سه شنبه  23 آبان ماه، با دعوت نمایندگان هیئت کمک به مستمندان ارامنه وابسته به شورای خلیفه گری ارامنه تهران، جلسه ای با نمایندگان کمیته امداد امام خمینی در ساختمان این شورا برگزار شد.

واهاگن لالایان، رئیس بخش سیاست سرمایه گذاری وزارت توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان از درخواست نمایندگان بخش های خصوص این کشور برای مشارکت در منطقه آزاد تجاری غرب در مرز ارمنستان و ایران خبر داد.

زلزله‌ای به ‌بزرگی 5.4 ریشتر که کانون آن در کشور جمهوری آذربایجان بود، شب گذشته شهرهای شمالی استان اردبیل را لرزاند.

صفحه1 از477

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։