فا

سیاست

شنبه, 25 اسفند 1397 10:47

معرفی ظرفیت های اقتصادی استان گیلان در نمایشگاه ارمنستان

نمایشگاه برندهای اورآسیا که قرار است از 14 لغایت 17 اردیبهشت 1398 در شهر ایروان برگزار گردد، زمینه مناسبی برای معرفی کالاها و تولیدات ایرانی در ارمنستان و کشورهای حوزه اورآسیا فراهم خواهد نمود.

«آلیک» - در راستای توسعه و گسترش فعالیت های بازرگانی و اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان و بویژه معرفی قابلیت ها و ظرفیت های تولیدی، گردشگری، صنایع دستی استان های کشورمان در ارمنستان، سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان روز پنج شنبه (23 اسفند ماه) با حضور در فرمانداری لاهیجان در جمع تولید کنندگان و فعالان اقتصادی استان گیلان حضور یافته و زمینه های معرفی کالاهای ایرانی در بازار ارمنستان و اورآسیا را بررسی نمودند.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در این نشست راه های گسترش همکاری های اقتصادی بین دو کشور بویژه معرفی کالاها و تولیدات اقتصادی، صنایع دستی و جاذبه های گردشگری استان گیلان در ارمنستان و همچنین توسعه همکاری های استانی بین استان گیلان و آرارات ارمنستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه این جلسه تولید کنندگان و فعالان اقتصادی این استان نیز ضمن معرفی زمینه های تخصصی فعالیت خود آمادگی این استان را برای همکاری با طرف های ارمنی در زمینه های شیلات، کشاورزی، صنعت، ساخت ماشین آلات، صنایع دستی و همچنین گردشگری اعلام نموده و بر معرفی توانایی های این استان به فعالین اقتصادی ارمنی در نمایشگاه ایروان تاکید نمودند.

لازم به ذکر است نمایشگاه برندهای اورآسیا که قرار است از 14 لغایت 17 اردیبهشت 1398 در شهر ایروان برگزار گردد، زمینه مناسبی برای معرفی کالاها و تولیدات ایرانی در ارمنستان و کشورهای حوزه اورآسیا فراهم خواهد نمود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։